Керівником одного з закладів Здолбунівщини призначено регіонала

Керівником одного з закладів Здолбунівщини призначено регіонала

18 червня сесія Рівненської обласної ради продовжила контракт з директором комунального закладу «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Олегом Висоцьким. Зауважень до цієї кандидатури не було, адже інтернат на хорошому рахунку в профільному управлінні адміністрації.
Залишається лише нагадати читачам, що Олег Висоцький був обраний до Здолбунівської міської ради в 2010 році як мажоритарник – висуванець Партії Регіонів. А обраний був з неабиякими порушеннями під час голосування в інтернаті, про що можна прочитати, наприклад, у матеріалі за ЦИМ посиланням. Дивно, що люстраційний комітет нашого району жодним чином не відреагував на чергове призначення регіонала Висоцького. Можливо, тому, що він давно користується підтримкою одного з керівників району?

  • Дмитрий Королёв

    я понял автора задавила жаба что Єто не он… и думает что в регионах только уроды были. если человек на своем месте то это у него не отнять…. как бы не распинались …

    • Так, звісно. Всіх, хто критикує певні рішення просто “жаба давить”. Інших причин для критики просто не існує…

  • Дмитрий Королёв

    с вами все ясно…

  • петро

    Старий трудяга. Хапає собі по трошку, ну і хай хапає. Бабусі на нього не сердяться!

  • Ігор

    Критика не об’єктивна, стаття на кшталт “зробити нічого не зможу, то хоч підісру та посмержу” Людина не є членом партії ригів, людина чесна і порядна – життям довела. Колектив та підопічні зібрав підписи на підтримку директора на 99% за нього. Робота бездоганна. Перевірки СБУ, прокуратури та інші пройшли без суттєвих зауважень. Керівництво в області – немає зауважень. Не маєтків, не бізнесів, ні скарг на директора, навіть кляуз. Це і є люстрація, Славік! Він пройшов би люстрацію на 100%! Люди готові були за нього на інвалідних візках та колективом йти в обл.раду. Так що синку, перш ніж писати (срати) – подумай, бо зараз виглядаєш убого…

    • Люда

      Ну от таки на злодієві шапка горить! Де ви побачили в матеріалі критику??? Чітко написано, що зауважень до кандидатури не було, що інтернат на хорошому рахунку в області. Це критика??? А те, що балотувався від Партії регіонів – правда! І що на виборах у 2010 році на всіх телеканалах показали, як голосував наш інтернат – теж правда. Так що без емоцій, читайте тексти, а не придумуйте їх.

    • По-перше, я тобі не Славік. По-друге, точно не “синок”. Слідкуй за мовою бо полетиш в бан. Ну а по-третє срати іди до себе додому, а тут люди пишуть і спілкуються.
      П.С: матеріал цей написаний не мною, не шановний Ігор.

  • Влад Быстров

    Це нормальний чоловік і керівник! Я в цьому впевнений.

X