Кілька десятків активістів сотні самооборони пікетували сьогодні Здолбунівську РДА (фото)

0 184
Кілька десятків активістів сотні самооборони пікетували сьогодні Здолбунівську РДА
Кілька десятків активістів сотні самооборони пікетували сьогодні Здолбунівську РДА

Вранці біля районної державної адміністрації було багато машин і кілька десятків людей. Більшість із них – активісти Здолбунівської сотні самооборони. Як виявилося, люди хотіли зустрітися з головою райдержадміністрації Олександром Бухалом. Учасники акції піднялися до кабінету голови, але його на місці не виявилось – за наявною інформацією, він був у Рівному.

З’явився лист, під яким було запропоновано присутнім поставити підписи. Треба сказати, що текст листа доволі нестандартний, бо в ньому не зазначено жодних конкретних претензій до Бухала, за винятком того, що громада району не може з ним зустрітися для обговорення проблем. Та й взагалі, сам факт, що хоч і немала група людей, серед яких є дуже шановані  громадяни (без іронії), назвала себе «громадою району», якось не дуже відповідає демократичним стандартам. Адже ніхто не проводив референдумів мешканців на предмет того, що вони саме цим людям довірили себе представляти.

Люди активно підписували лист, який керівник сотні Юрій Пшеничний прочитав вголос, але, оскільки Бухала так і не було, присутні вирішили їхати до Рівного, завезти листа з зібраними підписами.

До речі, було б цікаво довідатися, чи підписанти звернення справді намагалися потрапити на прийом до Олександра Бухала, а він їм у цьому відмовив, бо в іншому випадку їхні підписи під колективним листом нелогічні.

На цьому акція завершилась. Але ми переконані, що продовження буде, адже мають з’явитися і конкретні претензії, і більш адекватні вимоги, ніж погроза звернутися до керівників ВО «Свобода».

Коментарі
Завантажується...