Коли буде тепло в Здолбунівському музеї?

0 252

Усім мешканцям Здолбунова відомо, що в місті нарешті створено краєзнавчий музей. Про ремонтні роботи в страшенно занедбаному приміщенні наш сайт писав кількаразово. Завдяки злагодженій роботі відділу культури і працівників музею, волонтерів і підприємців вдалося зробити дуже багато. Проте нещодавно виник конфлікт між директором музею Олегом Тищенком і керівником підприємства «Спектр-TV» Борисом Гайдуком.

tyschenko-muzejНевиконані вчасно роботи з електричним обладнанням стали яблуком розбрату, з яким не впорався і голова адміністрації Сергій Кондрачук. Більше того, під час обговорення виходу з ситуації пан голова, вважаючи тон Тищенка неприпустимим, запропонував йому залишити кабінет.

У неділю ввечері Олег Тищенко оприлюднив своє бачення ситуації в мережі фейсбук на сторінці музею.

 

У вівторок до музею мали прийти працівники фірми для термінового виконання робіт.

Наразі їх там немає… Надворі мороз, а в музеї холодно. Поведінка підприємця, який каже, що «в таких умовах» працювати не буде, як мінімум неприпустима. Так, у нього багато підрядів. То не треба було братися за те, що точно не встигнеш зробити! Бо зроблений дах, поставлені майже всі вікна, робота кипить. І лише один підприємець не може спрацюватися з директором музею! При цьому керівники району поки що лише обіцяють термінове виконання робіт. Залишається сподіватися, що все ж таки конфлікт буде вичерпано, а в музеї буде тепло.

Коментарі
Завантажується...