Кому збирають гроші на вулицях Здолбунова: хворим дітям чи собі на “зарплату”?

0 439

У Здолбунові останнім часом на вулицях постійно можна побачити людей зі скриньками, які збирають на лікування дітей. У тих скриньках чимало грошей, бо добрі люди допомагають, жаліючи нещасних хворих. Але небайдужі здолбунівчани вирішили з’ясувати, які ж документи є в хлопця, що стоїть на вулиці Богдана Хмельницького зі скринькою, і навіть викликали поліцію для з’ясування обставин.

Отже, короткий підсумок. У Рівному справді існує фонд (і не один), який ніде ніколи не звітує про отримання і використання коштів. Бо наше законодавство дозволяє рік не звітувати, а потім фонд просто припиняє свою роботу, і все – спитати нікого. Хлопець не відповів на питання, який відсоток від зібраного він отримує як зарплату. З усіма питаннями радив звертатися в Рівне в офіс. Тобто нам пропонують допомогти на лікування, а насправді ми не знаємо, куди йдуть ті гроші! Насправді жоден фонд, який реально допомагає хворим дітям, не відправляє збирачів зі скриньками. Бо це нецільове використання коштів на зарплату таким збирачам. Зазвичай публікуються рахунки родичів, і саме на ці рахунки збираються гроші. Зокрема, фонд “Скарбниця Надії” не раз закликав рівнян не давати грошей неперевіреним особам на вулиці. В Рівному їх поменшало, зате в Здолбунові ходять уже щодня і не по одному. До речі, в документах, наданих збирачем, зазначена турецька лікарня, в якій нібито перебуває дитина, але без адреси. Натомість з дивним формулюванням “недалеко від аеропорту”!

Після того, як у відділку поліції були відібрані необхідні пояснення, збирач поїхав у Рівне. І хоч юридично притягнути його до відповідальності за шахрайство буде складно, ми закликаємо мешканців міста і району бути відповідальними і не сприяти таким “збирачам”. У нашому районі на сайтах і в друкованих виданнях завжди є інформація і рахунки на лікування осіб, які потребують допомоги, з телефонами родичів і близьких. І лише від вас залежить, чи підуть ваші гроші на ліки онкохворій дитині, чи на ” зарплату” такому от збирачу грошей.

Коментарі
Завантажується...