Контрабандиста зі Здолбунова засудили на 2 роки

0 272
Контрабандиста зі Здолбунова засудили на 2 роки
Контрабандиста зі Здолбунова засудили на 2 роки

18 січня набув чинності вирок Рівненського міського суду у кримінальній справі, порушеній Службою безпеки України стосовно 35-річного безробітного мешканця м.Здолбунів Рівненської області, який через міжнародні приватні поштові відправлення налагодив канал контрабандного постачання з однієї із країн Південної Європи до України псевдоефедрину.

Встановлено, що зловмисник замовив у знайомого іноземця 160 пігулок-драже з метою подальшої реалізації на території області.

У січні 2012 року співробітники СБУ затримали контрабандиста «на гарячому» після одержання пакунку з психотропною речовиною. Пігулки були приховані в посилці та відправлені в Україну приватним автобусом, що здійснює періодичні міжнародні поштові перевезення. Водій про вміст пакунку не здогадувався.

Суд визнав зловмисника винним у вчинені злочинів передбачених ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч.2 ст.311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 2 років обмеження волі з конфіскацією половини майна.

Джерело: unn.com.ua

Коментарі
Завантажується...