Фото - www.vrc.rv.ua

Фото – www.vrc.rv.ua

Конфліктна ситуація в здолбунівському спорті поки що не знайшла свого вирішення. На засідання комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту було запропоновано до розгляду два серйозні питання з цієї теми: «Про діяльність Здолбунівської ДЮСШ за 2013 рік» та «Про погодження кандидатури Куцеля В. на посаду директора Здолбунівської ДЮСШ».
Зрозуміло, що обговорення цих питань, а тим більше прийняття рішень по другому з них, могло б стати детонатором наступного конфлікту. Адже у випадку погодження призначення Віктора Куцеля однозначно невдоволеною була б місцева самооборона, а у випадку непогодження – працівники школи та батьки, які вже засвідчили свою активну підтримку директору.
Проте на комісії відразу було ясно, що рішення не буде. Попри присутність начальника відділу у справах молоді і спорту Здолбунівської районної державної адміністрації Михайла Гарбовського та одного з керівників спортивної галузі області відсутність пікетувальників чи груп підтримки доводила, що питання буде зняте з розгляду.
Так і сталося: голова комісії Петро Ворон цілком слушно зауважив, що скарги на Віктора Куцеля на розгляді в прокуратурі і міліції, відповідей звідти наразі немає, тому недоцільно розглядати ці питання без відповідних документів. Показово, що головний опонент Куцеля, депутат районної ради Олег Панасюк мовчки проголосував за перенесення цього питання, що змушує засумніватися і в слабкості його аргументів.
Загалом історія гучна як для райцентру, але щоразу більше схоже на те, що кожна зі сторін має свої справжні інтереси, які слабко співвідносяться з тим, що говориться публічно.

 • Таня

  Надзвичайно неприємно читати про “війни” за землі в нашому районі. Отак і рветься країна.

 • Костя Согін

  “скарги на Віктора Куцеля на розгляді в прокуратурі і міліції…” ЗА ЩО!? ЗА ЦЕ – http://zdolbuniv.com/sport/borets-zi-zdolbunova-zavoyuvav-bronzu-na-jevropejskomu-kadetskomu-chempionati.html

  Хутірський менеджмент… Якісь комісії, розгляди… Просто-напросто – прийшли до Віктора Андрійовича і запитали: “Вас влаштовує фінансування? Може Вам чимось допомогти? Може маєте час попрацювати над моєю дитиною, щоб вона не стала наркоманом, алкоголіком чи саме найгірше – неякісним політиком мікролокального рівня?”

  Здолбунів на межі серйозних фінансових інвестицій та змін типу менеджменту в сфері спорту, але це питання зовсім іншого дня і дуже цікавих проектів)… про які трішки пізніше.

  Таких людей, як В.А. Куцель потрібно берегти, шанувати і голосно вітатись через дорогу, незалежно від політичних чи інших поглядів.

X