Кращий з кращих: школяр зі Здолбунова отримуватиме щомісяця від Президента стипендію

0 222

20170227133354Ще влітку минулого року 11-класник здолбунівської школи №6 Максим Кіпранишин отримав перемогу на Міжнародній олімпіаді з наук про Землю, котра проходила в японському місті Осака. Хлопчина привіз звідти одразу дві медалі – срібну та бронзову (друге місце Максим посів у змаганні за найкращу презентацію дослідницького проекту). Одразу ж Максима нагородила міська влада, а вже завтра, 28 лютого, він поїде до столиці на зустріч із Президентом Петром Порошенком, повідомляють у Рівненській ОДА.

Очільник держави завтра зустрінеться з учнями, які на всесвітньому рівні захищали свої роботи і здобули призові місця. Окрім того, Максимові буде призначена річна стипендія Голови держави у розмірі 2500 грн. щомісяця.

Перемогу здолбунівський школяр здобув завдяки своїй вчительці Тетяні Семенюк. Вона каже, що Максим взагалі дуже обдарована дитина, адже вже був переможцем спочатку обласної, згодом всеукраїнської олімпіад з географії. Окрім того, добре знає іноземну мову, бо на олімпіаді у Японії це теж бралося до уваги. А участь у тих змаганнях брали школярі із 26 країн світу. Україну представляли четверо – Тетяна Торчило з Нововолинська (Волинська область), Олександр Білобровко з Тернополя, Костянтин Варварик з Житомира та Максим Кіпранишин зі Здолбунова.

Джерело: press-centr.com

Коментарі
Завантажується...