Лебеді у здолбунівському гідропарку наче душі загиблих Героїв Майдану (відео)

0 292

11020287_815288848543130_621201184_nПереповнений Свято-Петропавлівський храм Української Православної Церкви Київського Патріархату молитвою вшановував пам’ять героїв Небесної сотні… Минув рік, і сотні здолбунівчан за покликом серця прийшли, щоб засвідчити – подвиг тих, хто впав минулого року на холодну київську бруківку, марним не був. Священики відслужили панахиду, а хор «Анафора» Рівненської єпархії УПЦ КП проспівав «Пливе кача», пісню, що стала реквіємом за всіма, кого вбили посіпаки Януковича на Майдані і російські найманці на Сході.

Продовжилось відзначення громадською акцією на площі Героїв Майдану. Здолбунівський районний будинок культури підготував зворушливу і проникливу літературну композицію, яка не могла залишити байдужим нікого, хто її слухав. На очах багатьох присутніх були сльози. Але не сльози розпачу, а сльози гордості за нескорений народ, що продовжує свою боротьбу, рівної якій не знає сучасна світова історія. Директор Здолбунівського музею Олег Тищенко презентував щойно видрукувану збірку, до якої ввійшли твори здолбунівських учнів, присвячені Майдану і війні.

Далі урочиста хода вирушила до гідропарку, де на алеї Небесної сотні учні шкіл міста по черзі відпускали в небо кульки з іменами загиблих героїв. І раптом над присутніми пролетіли лебеді – між синьо-жовтих кульок, як душі тих, кого згадували в цей день. Звісно, лебеді в Здолбунові живуть давно, але багато хто побачив у них символічне прощання і прощення від тих, хто був відважніший за нас, хто не на словах, а на ділі віддав душу й тіло за нашу свободу.

Пропонуємо вам фото- і відеозвіт з урочистого вшанування пам’яті героїв Небесної сотні.

[youtube]ZZkY5xCJx-8[/youtube] [youtube]uq1FG_1TVfc[/youtube]
Коментарі
Завантажується...