Ліцеїсти Здолбунова допомогли у ремонті школи

0 202
Ліцеїсти Здолбунова допомогли у ремонті школи
Ліцеїсти Здолбунова допомогли у ремонті школи

Сьогодні адміністрація Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №4 найщиріші слова подяки шле в Здолбунівський ліцей залізничного транспорту. Шановні колеги, щиро дякуємо Вам за розуміння, за поради, за тісну співпрацю.

Перші квітневі дні довгожданої весни принесли у нашу школу гарну звістку – група будівельного факультету ліцею, закінчивши теоретичне навчання, виходить на перед випускну практику, а отже: нам іде підмога! Спортивна зала закладу – ось об’єкт державної практики ліцеїстів.

Перемовини з керівниками залізничного ліцею: Шевчуком Русланом Івановичем – директором, Ковальчуком Миколою Юхимовичем – старшим майстром, при сприянні заступника директора Панасюка Василя Степановича про співпрацю ведуться з адміністрацією школи постійно і дають вагомі результати. Якось так по житті повелось, що ліцей нам став «старшим братом», нашими шефами, нашими партнерами, друзями і помічниками. А зародилися ця добра традиція ще сім років тому назад. Дякувати Богу, що є такі люди до яких можна звернутись в будь-якій ситуації і вони не ховають очі, не відвертаються від тебе, а допомагають щиро, від душі. Дякую Вам, Руслане Івановичу, Миколо Юхимовичу, Василю Степановичу! Хай світлий Господь благословляє Вас здоров’ям, довголіттям, радістю кожного прожитого дня! Низький Вам уклін і щиросердечне спасибі!

На практику до рідної школи прийшли її випускники Васильковський Павло, Гайдук Олександр, Демеденко Юрій та Семенюк Юрій. Радісно було бачити своїх колишніх вихованців, а тепер дорослих людей – вправних майстрів. Їх сильними, вмілими руками шпаклівка наносилась на стіни спортивної зали тонкими шарами, відкоси біля вікон і дверей будувались рівними, чіткими кутами, а біла фарба надавала стінам якось урочистості та завершеності. За роботою «підопічних» слідкувала, давала добрі поради, вчила майстерності маленька тендітна жінка з великим щирим серцем, майстер своєї справи Гірняк Віра Романівна; роботу перевіряли та контролювали Руслан Іванович, Микола Юхимович, а в ролі куратора студентів-практикантів був Василь Степанович.

Дякую Вам, добрі люди, щиро дякую! Хай Матінка Божа береже Вас від усяких негараздів і посилає Вам успіхи в усіх Ваших добрих справах.

Свою роботу студенти виконали і пішли працювати на інші об’єкти, адже передвипускна практика продовжується, а ми, дирекція школи, просимо адміністрацію ліцею присвоїти найвищий, четвертий розряд спеціаліста будівельника Васильковському Павлу та Гайдуку Олександру, бо вони того варті.

Наразі ремонт спортивного залу нашої школи – надзвичайно актуальне питання. Наприкінці 2012 року при активному сприянні голови Здолбунівської РДА Шуля В.С., голови районної ради Тимощука В.О., Здолбунівська районна рада виділила кошти в сумі 20 тис. гривень на придбання необхідних для ремонту спортивного залу матеріалів. На сьогодні ці кошти повністю освоєні. Облаштування вікон, проводки, штукатурення та шпаклювання стелі, стін, ремонт даху над спортивною залою підійшли до кінця, залишилось замінити прогнившу підлогу і школярі у новому навчальному році матимуть повноцінні уроки фізичної культури. Цей процес на особистому контролі тримає голова райдержадміністрації Шуль В. С. Ми щиро сподіваємося на допомогу районної влади, бо добрі справи і турбота про дітей – благословенна справа на землі.

Прийде перше вересня і школа з любов’ю, радістю і ніжністю буде посміхатись до своїх дітей чистими, новими вікнами, відчинить гостинно двері і з радістю запросить школярів до світлих навчальних кабінетів і до найкращої в місті спортивної зали !

Директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Панасюк Л.А.

Коментарі
Завантажується...