На нараді у Здолбунові намагались зрозуміти чи готові дороги району до зими

На нараді у Здолбунові намагались зрозуміти чи готові дороги району до зими

25 жовтня відбулася робоча нарада з питання підготовки дорожньо-транспортної галузі до роботи в осінньо-зимовий період під керівництвом голови Здолбунівської райдержадміністрації Віталія Шуля. Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня та в.о. начальника філії «Здолбунівський райавтодор» Роман Батарєв. Питання підготовки дорожньо-транспортної галузі до роботи в осінньо-зимовий період перебуває на постійному контролі у районної влади, як і потребують соціальні президентські ініціативи. В ході наради обговорили питання готовності автомобільних доріг та техніки нашого району до осінньо-зимового періоду, а також заходи, що будуть вживатись відповідними службами у випадку виникнення надзвичайних подій та ситуацій. Про це повідомляє офіційний сайт Здолбунівської районної державної адміністрації.

 • Світлана

  Ну якби ще від їхніх нарад хоч щось змінювалося… По-моєму, від “помаранчевих” часів, коли ще був Червоній і побудували нормальні дороги на Дермань і Мости, нічого більше й не зроблено.

  • Наталя

   За часів помаранчевих розвалили і розікрали усе, що було зроблено щей кредитами свої кишені понапихали за які будемо розплачуватися ми та наші діти (лишиться і на онуків і правнуків).

   • Для порівняння: влада Ющенка взяла кредитів в кілька разів менше чим нинішня. От якраз зараз проходить черговий раунд переговорів між Азаровим та МВФ, щодо надання нового. А тепер конкретно: називайте, що було розвалено і розікрано за часів “померанчевих” у Здолбунівському районі? За часів “голубих” обанкрутився завод “Іскра” та “укрцемремонт”, знищено фактично приватні фермерські господарства, дороги у найгіршому стані за останні 20 років. Відповісти конкретикою зможете?

    • Світлана

     От найбільше мені сподобалося те, що “розвалили і розікрали усе, що було зроблено”. Враховуючи те, що до 2000 року Україна взагалі пережила чи не найжорсткішу кризу в історії, що і хто “зробив”? Десять років колишні комуністи, які раптом стали олігархами, цупили й валили все, що бачили. В країні керував Кучма, в області Сорока, в районі Мельник. Що побудували? На що були схожі наші міста? Ясно, що і в 2005-2006 роках не все було добре, але реально оті “помаранчеві” керували менше як два роки. А потім всякі Матчуки повернули до влади Новаків і Благодирів (кадри Сороки), і вже це були точно не “помаранчеві”. Але то таке… Головне, що з дорогами таки дійсно жах цілковитий. Ця ідеальна влада що і де побудувала, скажіть?

 • Наталя

  Подивіться, панове, на рівні області, нинішня влада зробила дороги яких не було взагалі до населених пунктів, відкрито і відремонтовано школи, дитячі садки, фапи і амбулаторії, будинки культури, лікарні. Хочете конкретики – Пересопниця, куди ви щороку їздили і терлися об старезний розвалений клуб, тепер там приймають тисячі туристів і не тільки з України, а памятник Степану Бандері в нашому місті хто відкрив? Ви? Окрім політичної пустої тріскотні та обливання брудом людей, які працюють для вас ви нічого не тямите…

  • Пам’ятник Бандері робили певні люди під вибори, але навіть в цьому випадку влада там нічим не допомагала, а шуль навіть не був присутній при відкритті. І до чого тут Пересопниця і міфічні дороги в області? Тема про Здолбунівський район. Я у вас запитую, що конкретно зробила районна влада за 4 роки останні корисного??? Що негативного я вже вказав. хоча це тільки верхівка айсбергу.

 • Наталя

  То не сиди за компом цілодобово, а проїдься по району і порівняй в якому стані сьогодні знаходяться соціальні об’єкти і якими вони були чотири роки тому. Відносно пам’ятника: 1. будувався він нинішньою владою; 2. відкривав його пан Шуль з паном Корилкевичем (передивися в інеті відео);3. вибори пройшли, а пам’ять національному патріоту залишилася для нас. До речі, написання прізвищ з малої букви це або цілковита безграмотність або хамовитість.))))

  • Ви мені не тикайте і не вказуйте де сидіти, а де ні, це по-перше. По-друге з присутністю Шуля справді помилився – матеріал Дмитра Світодара в підтвердження http://www.svitodar.org/vidkryttya-pohruddya-stepanu-banderi-u-misti-zdolbuniv/. По-третє: не можу проїхатись по району, бо доріг немає, а по єдиній нормальній дорозі зробленій Червонієм до Мостів і далі жодних “пакращень” не бачу. І на останок: написання якогось прізвища з малої літери це елементарна опечатка.
   Доповнено: фінансувала пам’ятник громада спільно, не брешіть, що будувала його влада. “Свобода” ще збирала в інтернеті і по підприємцях кошти, оскільки не вистачало понад половину необхідної суми.

   • Світлана

    Щодо “соціальних об’єктів” по району, які знаходяться в якомусь там стані – судячи з контексту, в доброму. По-моєму, по району давно не їздили ви, Наталю, бо ніяких покращень не видно. А ті садочки чи ФАПи, що реально стали кращими, відремонтовані коштом сільських бюджетів і спонсорів, але аж ніяк не коштом районного бюджету – він взагалі нічого в цьому році не профінансував, окрім зарплати і енергоносіїв.

X