На посаду міського голови Здолбунова зареєстровано троє претендентів

На посаду міського голови Здолбунова зареєстровано троє претендентів

От і завершилась реєстрація кандидатів, які виборюватимуть під час цьогорічних виборів посаду міського голови Здолбунова. Їх троє, і всі вони самовисуванці. Складно сказати, чому серед здолбунівських партійців не знайшлося жодного гідного кандидата на міського голову – чи то така якість кадрового складу партій, чи то просто імовірні переможці виборів не хотіли обтяжувати себе причетністю до політичних сил, які швидко змінюють одна одну на українському політичному небосхилі.

 Отже, через місяць один з трьох отримає мандат від виборців на керівництво містом. Це буде або Ігор Ольшевський, або Владислав Щавінський, або Алла Салійчук.

Щодо Ігоря Ольшевського, то він керує містом з 2004 року. І не можна сказати, що це були найгірші роки для міста. Якщо ми спробуємо хоч трохи об’єктивно оцінити головування Ігоря Олександровича, то муситимемо визнати – місто за ці одинадцять років відчутно змінилось на краще. Ольшевський тримається осторонь політичних розборок у районі, він рівновіддалений від більшості партійних груп міста (хіба що «Батьківщина» виняток – бо має найбільшу фракцію в міській раді). Не любить піару, не займається рекламою власної діяльності. Насправді влаштовує на цій посаді і більшість підприємців, і мешканців міста, які сприймають посаду міського голови через якість забезпечення комунальних послуг і порядок у місті.

         Має заклятого опонента. Звісно, це теперішній заступник голови адміністрації Микола Орлов, що неодноразово кандидував у попередні роки на посаду голови міста. І щоразу програвав Ольшевському. Цього разу, на подив більшості, Орлова серед кандидатів немає. Ну що ж, він обрав зручну і звичну для себе роль безапеляційного всезнайки, який в якості депутата міської ради (якщо буде обраний) знову буде розказувати про прозорий бюджет і конкретні справи. Водночас за більше ніж півроку роботи Микола Орлова в адміністрації ні прозорого районного бюджету, ні жодних конкретних справ ми не бачимо.

        Владислав Щавінський – діючий депутат районної ради від «Сильної України», «вічний» працівник адміністрації на різних посадах. Найбільш зашкодив своїй репутації, коли погодився  стати заступником голови адміністрації за часів правління «регіонала» Шуля. Пізніше Олександру Бухалу, що очолив район після революції, дорікали заступником-регіоналом члени сотні самооборони, до якої належить і нинішній голова адміністрації Сергій Кондрачук. Скандальне відео, де районний «сотник» Юрій Пшеничний гримає кулаком по столу Щавінського і погрожує йому, було свого часу популярним у районі. Щодо самого Щавінського, то так – він чудово орієнтується в системі державного управління, при цьому вміє як шукати компроміси, так і при потребі тримати позицію. Однак складно сказати, які шанси на успіх він має – без чітко задекларованої команди перемагати  на виборах  складно.

        Алла Салійчук наразі нікому не відомий персонаж виборчих перегонів. Тим більше цікаво, якою буде її виборча кампанія і на що орієнтуватиметься пані, що бажає стати міським головою Здолбунова.

        Претенденти визначені – вибори стартували!

 • Viktor Shabanov

  Славіку Щавінському респект.Це самий чистий,не “замазаний” і не “помазаний”кандидат на посаду “мера”м.Здолбунів.

 • Таня

  дуже цікаве порівняння діяльності 11 років Ольшевського та пів року Орлова

  • Катя

   Для прозорого бюджету досить місяця, не те що півроку. Тому перш ніж вимагати від когось – зроби сам.

 • Олександра

  “Насправді влаштовує на цій посаді і більшість підприємців, і мешканців міста, які сприймають посаду міського голови через якість забезпечення комунальних послуг і порядок у місті….” – чи варто говорити від імені мешканців міста, Ви що соціальне опитування робили з цього приводу?

 • Оксана

  Коли читаєш статтю, то розумієш, що це є такий собі PR Ольшевському, типу “голосуйте за нього, він такий класний”. Це смішно. Я не бачу більше його мером. Він “такий собі” хазяїн. Про Салійчук нічого не чула, Щавінський – порядна людина!!!! Говорять про нього дуже гарно! А те, що він десь там колись був з “регіонами” чи як, то подивіться, що зараз діється. Всі можуть помилятись

 • Олександра

  Якщо серед трьох претендентів, дехто і справді “наразі нікому не відомий персонаж”, то неодноразово будучи на організованих Щавінським зустрічах, можу одразу сказати, що цей кандидат висуває свою особу на посаду міського голови абсолютно свідомо і незалежно від інших представників влади, чи будь-яких політичних сил. Знаю, що навіть перед тим, аби знову посісти місце архітектора у райдержадміністрації, Щавінський проходив співбесіди і довгі перевірки, які тривали впродовж декількох місяців. Отже якщо раніше хтось і міг піддавати сумнівам його чесність і професійні навички, то відтепер професійність і чесність цього чоловіка, так би мовити, доведено на офіційному рівні.

 • bruvv001

  Щавінський порядна та розумна людина, знаю його особисто

X