На посаду міського голови Здолбунова зареєстровано троє претендентів

0 226
На посаду міського голови Здолбунова зареєстровано троє претендентів
На посаду міського голови Здолбунова зареєстровано троє претендентів

От і завершилась реєстрація кандидатів, які виборюватимуть під час цьогорічних виборів посаду міського голови Здолбунова. Їх троє, і всі вони самовисуванці. Складно сказати, чому серед здолбунівських партійців не знайшлося жодного гідного кандидата на міського голову – чи то така якість кадрового складу партій, чи то просто імовірні переможці виборів не хотіли обтяжувати себе причетністю до політичних сил, які швидко змінюють одна одну на українському політичному небосхилі.

 Отже, через місяць один з трьох отримає мандат від виборців на керівництво містом. Це буде або Ігор Ольшевський, або Владислав Щавінський, або Алла Салійчук.

Щодо Ігоря Ольшевського, то він керує містом з 2004 року. І не можна сказати, що це були найгірші роки для міста. Якщо ми спробуємо хоч трохи об’єктивно оцінити головування Ігоря Олександровича, то муситимемо визнати – місто за ці одинадцять років відчутно змінилось на краще. Ольшевський тримається осторонь політичних розборок у районі, він рівновіддалений від більшості партійних груп міста (хіба що «Батьківщина» виняток – бо має найбільшу фракцію в міській раді). Не любить піару, не займається рекламою власної діяльності. Насправді влаштовує на цій посаді і більшість підприємців, і мешканців міста, які сприймають посаду міського голови через якість забезпечення комунальних послуг і порядок у місті.

         Має заклятого опонента. Звісно, це теперішній заступник голови адміністрації Микола Орлов, що неодноразово кандидував у попередні роки на посаду голови міста. І щоразу програвав Ольшевському. Цього разу, на подив більшості, Орлова серед кандидатів немає. Ну що ж, він обрав зручну і звичну для себе роль безапеляційного всезнайки, який в якості депутата міської ради (якщо буде обраний) знову буде розказувати про прозорий бюджет і конкретні справи. Водночас за більше ніж півроку роботи Микола Орлова в адміністрації ні прозорого районного бюджету, ні жодних конкретних справ ми не бачимо.

        Владислав Щавінський – діючий депутат районної ради від «Сильної України», «вічний» працівник адміністрації на різних посадах. Найбільш зашкодив своїй репутації, коли погодився  стати заступником голови адміністрації за часів правління «регіонала» Шуля. Пізніше Олександру Бухалу, що очолив район після революції, дорікали заступником-регіоналом члени сотні самооборони, до якої належить і нинішній голова адміністрації Сергій Кондрачук. Скандальне відео, де районний «сотник» Юрій Пшеничний гримає кулаком по столу Щавінського і погрожує йому, було свого часу популярним у районі. Щодо самого Щавінського, то так – він чудово орієнтується в системі державного управління, при цьому вміє як шукати компроміси, так і при потребі тримати позицію. Однак складно сказати, які шанси на успіх він має – без чітко задекларованої команди перемагати  на виборах  складно.

        Алла Салійчук наразі нікому не відомий персонаж виборчих перегонів. Тим більше цікаво, якою буде її виборча кампанія і на що орієнтуватиметься пані, що бажає стати міським головою Здолбунова.

        Претенденти визначені – вибори стартували!

Коментарі
Завантажується...