На президії Здолбунівської райради обговорили проблеми медицини

0 214
На президії Здолбунівської райради обговорили проблеми медицини
На президії Здолбунівської райради обговорили проблеми медицини

25 лютого, відбулося чергове засідання президії Здолбунівської районної ради. Перше питання порядку денного було «Про роботу галузі охорони здоров’я в районі». По даному питанню було два співдоповідачі – Сухляк В.О., головний лікар Здолбунівської ЦРЛ і Сумко О.Я., головний лікар ПМСД.

В своїй інформації В.Сухляк розповів про проблеми медицини, про недостатнє фінансування, пов’язане з виплатою заробітної плати, виплатами по енергоносіях, ремонтом медичної апаратури, а також зазначив про існуючу проблему кадрів – профільних лікарів. Оскільки, 70% працівників це пенсіонери, на яких і тримається робота лікарні. Нових кадрів практично немає. Мова йде лише про лікарів, а не про медичний персонал. Натомість, О.Сумко зазначив, що на даний час існує глобальна проблема з паливно-мастильними матеріалами. Тобто їх абсолютно не існує в зв’язку з відсутністю фінансування. Простими словами, якщо людині треба буде викликати автомобіль медичної допомоги сімейної амбулаторії, то вона мусить оплатити її доїзд самостійно. Інакше ніяк!!

Вислухавши головних лікарів, члени президії Здолбунівської районної ради взяли їх інформації до відома та доручили фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування паливно-мастильних матеріалів для центру ПМСД.

Далі перейшли до другого питання порядку денного «Про координацію діяльності виконавчої влади району». Питання розглянули доволі швидко, майже без обговорень, доручивши головам постійних комісій районної ради проводити координацію діяльності органів виконавчої влади відповідно до напрямку діяльності комісії. Так першою до виконання своїх обов’язків з координаційних процесів приступить комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури і спорту , члени якої візьмуть участь у зборах директорів шкіл району, які відбудуться 26 лютого 2014 року.

Особливо гострим, як виявилося, постало третє і четверте питання порядку денного «Про забезпечення громадського порядку на території району» та «Про заходи щодо забезпечення правопорядку та безпеки громадян», про перипетії в обговреннях цих питань читайте на сторінках нашого сайту вже незабаром.

Коментарі
Завантажується...