На виборах міського голови здолбунівчани підтримали б нинішнього мера (інфографіка)

0 266
На виборах міського голови здолбунівчани підтримали б нинішнього мера (інфографіка)
На виборах міського голови здолбунівчани підтримали б нинішнього мера (інфографіка)

З 6-го січня по 6-е лютого у Здолбунівському сегменті інтернету проводилося опитування, запитання якого звучало так: «Якщо б вибори міського голови Здолбунова відбулись наступної неділі, за кого би ви проголосували?». Варто відзначити, що дане опитування стало першим у Здолбунові, яке підтримало відразу чотири найвідвідуваніших сайти міста. Проголосувати на сайтах zdolbuniv.com, zdolbunivcity.net, newlife.rv.ua та zdolbuniv.rv.ua могли будь-які користувачі соціальної мережі «Вконтакті», проте у фінальному підрахунку було вирішено враховувати лише голоси тих людей, що мають повних 18 років на момент участі в опитуванні, вказали у профілі «рідне місто», або ж «місто проживання» Здолбунів. Окрім цього, вольовим рішенням організаторів опитування, було вирішено враховувати голоси і тих, хто залишив ці пункти порожніми. В результаті із 691 респондента повнолітніми виявилося всього 403, а повнолітніми здолбунівчанинами – 216 опитаних. Із списком кандидатур, які ми пропонували в опитуванні, а також детальними результатами ви можете ознайомитись в інфографіці нижче, нараз ж пропоную вам невеличкий аналіз результатів голосування за основні кандидатури на пост керманича міста (УВАГА! Вся інформація наведена нижче є суб’єктивною думкою адміністратора сайту Ярослава Ніколіна):

Ігор Ольшевський (Нинішній міський голова Здолбунова, обирається два терміни поспіль, у партійній активності не помічений. На так давно заявляв про те, що збирається брати участь у виборах). – Однозначний переможець у будь-якому варіанті – що з врахуванням голосів неповнолітніх не здолбунівчан, що у «чистому» підрахунку. Напевно один із найбільш несподіваних результатів для мене особисто, адже насправді в інтернет-опитуванні за логікою повинен був перемагати Микола Орлов, для якого саме інтернет є основним електоральним полем. Проте перевага діючого мера в усіх варіантах була вражаючою – в два рази над найближчим конкурентом.

Микола Орлов (громадський діяч, власник сайту та газети ZdolbunivCity, наразі не акцентує увагу на своїй причетності до політичних партій. Відкритих заяв про участь у виборах не робив, проте і не спростовував можливість балотування) – Кандидат, що в перші тижні опитування впевнено боровся за лідерство з Ігорем Ольшевським, проте пізніше, вичерпавши свої «ресурси», почав стрімко відставати. В результаті фактично вдвічі поступився нинішньому меру.

Світлана Ніколіна (політик, екс-голова Здолбунівської РДА, заступник голови УНП. За нашою інформацією участі у виборах не братиме) – Попри те, що за кількістю загальних голосів Світлана Ніколіна посіла лише шосте місце, після підрахунку «чистих» голосів набрала однакову кількість голосів зі «свободівцем» Віталієм Чернецьким і зайняла разом з ним 3-4-у сходинку в опитуванні. Результат також не надто очікуваний, адже більшість друзів та й сама кандидатка знаючи про те, що участі у виборах не братиме, голосували за іншого кандидата.

Віталій Чернецький (політик, депутат Здолбунівської міської ради від ВО «Свобода». Про потенційну участь у виборах нічого не відомо, проте зважаючи на амбіції «Свободи» та прогнозований розкол опозиції це цілком можливо) – єдиний кандидат, який, очевидно, просив у знайомих голосувати за його кандидатуру. Принаймні тільки цим можна пояснити дуже «підозрілу» активність 18 січня, коли за пів години було збільшено на третину кількість його «прихильників». Проте Віталій Чернецький не знав, що голоси не здолбунівчан враховуватись не будуть, і в результаті із 76 голосів йому було зараховано всього 17.

Олег Дацюк (політик, підприємець, керівник районного осередку ВО Батьківщина. За інформацією, наявною у нас, участі у виборах брати не буде).

Любомир Кінах (політик, підприємець, екс-голова Здолбунівської РДА. Про імовірність участі у виборах даного гіпотетичного кандидата нічого не відомо, проте можна припустити, що балотуватись пан Любомир не буде).

Необхідно також окремо відзначити і гіпотетичного кандидата від «залізниці», яка фактично на всі вибори виставляє «своїх» кандидатів, застосовуючи для голосування адмінресурс. В опитування було включено кандидата-залізничника, який брав участь в минулих виборах – Володимира Кияшка, який набрав 12 голосів здолбунівчан. Проте варто відзначити, що в разі підтримки «залізничника» владною партією, є імовірність появи «третьої сили» саме з цієї сторони.

Коментарі
Завантажується...