На виконкомі Здолбунівської міської ради встановили нові тарифи на водопостачання та водовідведення

0 255

27 грудня 2017 року міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, повідомляє сайт Здолбунівської міської ради.
Виконкомом затверджено орієнтовний план роботи по розгляду основних питань на засіданнях виконавчого комітету Здолбунівської міської ради у 2018 році.

Громадян, потребуючих поліпшення житлових умов, взято на облік та затверджено списки громадян, що перебувають на обліку станом на 01 січня 2018 року.

Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
За клопотанням КП «Здолбунівводоканал» затверджено тарифи (в т.ч. ПДВ):

 • на централізоване водопостачання та водовідведення: для населення – 18,54 грн/1 куб.м., для інших споживачів – 32,88 грн/1 куб.м;
 • на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 18,90 грн/1 куб.м.

Тарифи будуть введені в дію з 01 лютого 2018 року. Прийнято рішення про забезпечення цілодобової подачі води абонентам КП «Здолбунівводоканал» на 2018 рік.

Визначено на території міста Здолбунів виконавцями житлово-комунальних, комунальних послуг на 2018 рік:

 • з теплопостачання, гарячого водопостачання, централізованого опалення багатоквартирних будинків – КП “Здолбунівкомуненергія”;
 • з обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення багатоквартирних будинків, що на балансі в комунальному підприємстві “Міське будинкоуправління”, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, в управлінні ТзОВ Управляюча компанія «Будинкоуправління» – КП “Здолбунівкомуненергія”;
 • з холодного водопостачання та водовідведення для всього житлового фонду міста Здолбунів – КП “Здолбунівводоканал”;
 • з вивозу твердих побутових відходів – ТзОВ«Комунальних підприємств»;
 • з утримання парків, скверів, зон відпочинку, громадських туалетів, доріг, мережі вуличного освітлення, мереж зливової каналізації, пішохідних доріжок, танцювального, спортивних, ігрових майданчиків, контейнерних майданчиків в місцях загального користування, кладовищ, захоронення твердих побутових відходів на територій міста Здолбунів – КП «Здолбунівське»;
 • з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, з управління будинком, спорудою або групою будинків міського житлового фонду – КП “Міське будинкоуправління” або відповідне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку чи управляюча компанія.

Дано дозвіл КП “Здолбунівводоканал” на проведення консервації основних фондів, в яких припинено виробничу діяльність, а саме : насосної станції по вул.8 Березня, напірної башти, свердловини №1, свердловини №8, свердловини №11, станціх знезалізнення води, насосної станції питної води 2-го підйому, насосної станції питної води 1-го підйому.

Директору ринку «Катеринівський» дозволено з 01.01.2018 року по 01.01.2019 року організовувати торгівлю сільськогосподарською продукцією з автомобілів, живою рибою та ялинками (у період новорічних свят), на прилеглій до ринку території по вулиці Шкільній, 42 міста.

Враховуючи звернення депутата міської ради Сироти Д. та жителів вулиць Б.Тена, Польової, Івасюка, з метою недопущення дорожньо- транспортних пригод та забезпечення безпеки руху по вулиці Князя Володимира та вулиці 8 Березня, вирішено доручити КП «Здолбунівське»

1. На розі вулиць Данила Галицького і Князя Володимира :

 • встановити передбачені проектною документацією дорожні знаки, які необхідні при влаштуванні пристроїв примусового зниження швидкості;
 • облаштувати дорожнє полотно по вулиці Князя Володимира « лежачим поліцейським» та нанести відповідну дорожню розмітку.

2. По вулиці 8 Березня:

 • встановити два дорожні знаки «Обмеження максимальної швидкості»
  (до 30 км/год);
 • встановити два дорожні знаки «Пішохідний перехід» біля адміністративного приміщення ТзОВ « Комунальних підприємств» з нанесенням горизонтальної розмітки «Нерегульований пішохідний перехід».

3. Розробити схему організації дорожнього руху по вулиці 8 Березня на ділянці дороги від вулиці Щепкіна до траси Рівне- Старокостянтинів і погодити її з Острожським відділом поліції ГУНП в Рівненській області.

Надано дозвіл на зріз аварійних дерев по вулицях Шевченка, Шкільній, І. Гончара, Грушевського та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.

Затверджено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію дамби по вул. Старомильська.

Виконкомом розглянуто 6 питань щодо захисту майнових прав дітей.

Житловим будинкам присвоєні окремі поштові адреси.

Коментарі
Завантажується...