На здолбунівських ставках знову довелося рятувати лебедя (відео)

0 347

Сильні морози поставили під загрозу життя зграї лебедів, що традиційно зимують на ставах поблизу Здолбунова. Ще сьогодні зранку тридцять шість красенів плавали на маленькому клаптику незамерзлого озера. Але чи то наполохані людьми, чи в пошуках більшого плеса, лебеді відлетіли десь о десятій годині. Залишився один, який, як тепер відомо, має сильно пошкоджене крило, тому літати не може.

Звісно, він би примерз до криги, а собаки, які весь час шукають здобич на льоду, не залишили б йому шансів на життя. Тому працівники МНС спільно з небайдужими громадянами організували відлов птаха.

Було дуже непросто, але люди це зробили! Тепер лебідь буде на лікуванні у ветеринара Андрія Кардаша.

Окрема подяка мешканцям села П’ятигори за наданий човен, якого немає в нашому підрозділі МНС. І прохання до депутатів районної ради і її голови Олега Дацюка під час розгляду змін до бюджету допомогти такого човна купити. Бо хоч структура і фінансується з державного бюджету, але ж працюють хлопці тут, у районі. Тим більше що Олег Дацюк і депутат районної ради Олександр Андріюк сьогодні були першими, хто відгукнувся на прохання допомогти лебедям.

Найбільша ж вдячність кожному з тих, хто в холодній воді з замерзлими пальцями рятував життя птаху – і працівникам МНС, і кільком цивільним, які дві години не залишали поле боротьби за життя красеня-лебедя.

Коментарі
Завантажується...