Наче після бомбардування: черговий ремонт вулиць у Здолбунові

0 173
Наче після бомбардування: черговий ремонт вулиць у Здолбунові
Наче після бомбардування: черговий ремонт вулиць у Здолбунові

Однією з найбільших проблем нашого міста є якість тротуарів або того, що від них залишилося, і дорожнього покриття. Але такого жахливого стану, як на вулиці Пушкіна, немає, мабуть, ніде.

Ще три роки тому мешканці звертались до міської ради з вимогою зробити вуличне освітлення, каналізацію і ремонт вулиці. Після довгих підготовчих робіт минуло річ міська влада розпочала роботи на цій нещасливій вулиці. Чому нещасливій? Бо з минулої осені і аж досі мешканці буквально живуть як у катакомбах. Уявіть собі геть розкурочену вулицю, по якій ні пройти ні проїхати, а ще ж і без світла! В темну пору доби добратись додому не те що жінкам на каблуках, а й чоловікам у кросівках неможливо без ризику розбити голову об каміння.

Нарешті роботи розпочались! Проте наразі рухаються доволі повільно. Хоча, як запевнив міський голова Ігор Ольшевський, він сподівається, що за десять днів вулиця Пушкіна буде виглядати цивілізовано. Побачимо, чи так воно буде. Наразі ж вулиця як після бомбардування.

Хоча сусідня вулиця Княгині Ольги уже виглядає більш-менш по-людськи – тротуар, якого там чи не зроду не було, тепер виглядає цілком пристойно. Хотілось би, щоб такі позитивні зрушення були частішими і стосувались чи не кожної вулиці міста.

Коментарі
Завантажується...