Сьогодні в мережі Фейсбук Вікторія Лех розмістила пост, що стосується руху автобуса «Здолбунів Експрес».

screenshot-www.facebook.com-2017-01-22-10-58-30

Треба сказати, що хамське ставлення перевізників до пасажирів – норма. Не обов’язково скасовувати маршрути чи без попередження підвищувати вартість проїзду. Досить брудних смердючих автобусів, які точно не декларувались під час проведення тендерів – бо такі розбиті одоробла ніхто б не оголосив переможцями. Досить безкінечної «музики» на смак водія, якою годують вуха пасажирів, наче саме цей «музичний салон» на колесах і змушує людей користуватися послугами громадського транспорту.

А головне – відсутність квитків, про що всі сором’язливо мовчать. Логічно було б кожному пасажиру вимагати квиток з вказаною актуальною вартістю проїзду. Не оту стрічку якихось папірців за 1 гривню, а нормальний квиток, де є ціна до Рівного 11 гривень, по місту 4 гривні, і так далі. Всі ці квитки з актуальними цінами мають обов’язково видаватися пасажиру. А оця вакханалія вседозволеності від перевізників ставить їх в особливі умови, коли ніхто не знає ні реального пасажиропотоку, ні прибутків перевізника.

 • Леонід Флорак

  Щоб врятувати цей маршрут, його необхідно було б продовжити до Новомильського водоканалу. Тоді виручка у перевізника зросте набагато. До речі згідно перспективного плану об’єднання громад Новомильськ буде об’єднаний зі Здолбуновом.

 • Віктор

  Значить, так шановні, довожу до Вашого відома мінус 38000 т. грн. за два з половиною місяця. Розмову з Головою міської Ради і з директором комунального підприємства п.Потапчуком мав в понеділок обіцяли частково компенсувати за два дні. Пройшла неділя. Але не в тому справа. Якщо з Головою можна було б домовитися і з постачальниками дизпалива випросити відстрочку по оплаті , то завдяки такім людям як п.Лех , які дуже розумні, але нічого крім писанини не вміють робити і ні куди професійно повністю не вникають я офіційно заявляю, мене вже ніхто не вговорить виїхати на цей маршрут( а пані Лех купить автобус за 400т.грн. і буде меценатом в м.Здолбунів! Бажаю успіхів на цьому поприщі), а я буду знахабнілим перевізником.Перед розуміючими людьми вибачаюсь.(Малахов В.Я.)

  • Таня

   Без квитків і обліку пасажиропотоку всі ваші “збитки” – просто слова. Чим ви це доведете, що саме такі збитки? І що значить “з головою можна було б домовитися”? Ви б шантажували його і вимагали заплатити ще, бо не будете возити людей?

  • Heckfy

   Цікаво, астрономічний “мінус 38000 т. грн.” (38 мільйонів) — це
   наслідок “професійного вникання” чи використання в якості палива
   маршруток котроїсь із найдорожчих на планеті рідин?
   (з перелічених у статті нижче, чисто теоретично, як
   паливо дизельного двигуна можна спробувати використати: інсулін, Шанель
   №5, та отруту королівської кобри чи скорпіона. Чим саме з переліченого
   заправляють маршрутки? Хм, а може, мова про ЛСД ?)
   https://beyondtype1.org/the-10-most-expensive-liquids-in-the-world/
   Саме така цінність заяв перевізників про збитковість — “чіста паржать”, поки не видаються квитки кожному пасажиру.

 • Наталія

  Значить так шановний, якщо маршрутка якою їздили люди на цьому маршруті коштує 400 т. грн., то це жесть!!!!! Як цей лах може стільки коштувати?! Він майже щодня глохне. Якщо не знаєте,спитайте у своїх водіїв. Вони принаймні так відповідають,коли ваш супер-бус приходив невчасно. Не знала,що возити людей в переповненому бусі за кошти,які платять самі пасажири та частково дає міський бюджет відтепер меценатсво. Кажу, бо щодня їду на роботу і з роботи.

X