Народний депутат-військовослужбовець допомагає звільнити з полону здолбунівчанина

0 162
Народний депутат-військовослужбовець допомагає звільнити з полону здолбунівчанина
Народний депутат-військовослужбовець допомагає звільнити з полону здолбунівчанина

Матері полонених українських вояків, серед яких і мати нашого земляка Петра Єрошевича, і далі продовжують вимагати від Президента забезпечити повернення додому їхніх синів. З 9 лютого, після відходу військ із Дебальцево, Петро в полоні. Попри присутність його в списках на обмін, нічого не змінилось відтоді – здолбунівчанин разом з іншими бійцями ходить щодня на роботу, забезпечуючи життєдіяльність ворогів. По суті, наших полонених використовують як безкоштовну робочу силу – як у концтаборі. Без вихідних і відпусток.

Народний депутат України з Тернополя, представник фракції «Самопоміч» Тарас Пастух активно допомагає матерям повернути  додому їх синів. Він неодноразово зустрічався з матерями, а також зачитав їх звернення з трибуни Верховної Ради. З розмови з Тарасом редакції сайту відомо, що він задіяв усі можливі зв’язки і людей для визволення хлопців з полону. Він служив разом з нашим Петром Єрошевичем у 128-ій гірсько-піхотній бригаді, а тому йому не байдужа доля тих, з ким разом воював за Україну.

Побажаємо Тарасу, щоб його зусилля чимшвидше дали позитивний результат. І щоб інші депутати не були байдужими принаймні до долі своїх виборців.

звернення матерів військовослужбовців, які перебувають у полоні терористівНародний депутат України Тарас Пастух із парламентської трибуни зачитав звернення матерів військовослужбовців, які перебувають у полоні терористів

Posted by Телеканал “Рада” on 6 жовтня 2015 р.

Коментарі
Завантажується...