Невдовзі Здолбунівська сотня самооборони може отримати всю повноту влади в районі

Невдовзі Здолбунівська сотня самооборони може отримати всю повноту влади в районі

Невдовзі Здолбунівська районна державна адміністрація може отримати нового керівника. За наявною інформацією, ним має стати головний редактор газети «Нове життя», депутат районної ради, член фракції «Наша Україна» Сергій Кондрачук. Можливе призначення Сергія на цю посаду не є несподіванкою. Він брав активну участь у президентських і парламентських виборах у складі  команди Блоку Петра Порошенка, тому з приходом у крісло голови обласної адміністрації керівника цих виборчих кампаній на Рівненщині Віталія Чугуннікова призначення Кондрачука стало питанням майже вирішеним.

Імовірно, на посади заступників будуть запропоновані Юрій Лиморенко і Юрій Пшеничний. Лиморенко вже працював заступником голови РДА з 2005 по 2010 рік, зараз є підприємцем і депутатом районної ради. І хоч пройшов до ради як член команди «Батьківщини», останнім часом працює в унісон з групою голови районної ради Василя Тимощука. Щодо Пшеничного, то він є сотником Здолбунівської сотні самооборони, депутатом Здолбунівської районної ради від «Нашої України», а працює вчителем Здолбунівської дитячої музичної школи.

До речі, всі троє можливих очільників району є членами сотні самооборони, як і голова районної ради Василь Тимощук.

 • Юрій

  Цікаво, мене без мене оженили. Дякую за довіру, але ніхто в мене не запитував, чи я цього призначення бажаю. А Сергію потрібно поспівчувати, адже він ще більший камікадзе, ніж Бухало Саша. І прийшов я в райраду, пані Світлано, не з командою ВО “Батьківщина” , а по списку НРУ

  • Світлана

   Юра, “пройшов до ради як член команди “Батьківщини” – це не зовсім точно, але ти знаєш, що Рух майже весь цей час перебував практично у складі “Батьківщини”. Перепрошую за неточність – малося на увазі саме це. Щодо можливого призначення, то це основна “версія для обговорення”, яка прийшла з кабінетів обласного керівництва. Та й саме таке призначення, якби воно відбулося, було б не найгіршим з можливих – у твоїй фаховості як державного службовця я не сумніваюсь. Робота ця специфічна, не кожен може її виконувати. Ти можеш.

  • штурман

   “Час камікадзе настав … для Здолбунова”. Отак непрохано “з ума не йдуть” пілоти-смертники. Та тільки щось за тими польотами у місцевих камікадзе не проглядається ні жертовності, ані самозречення. То чи не забагато їх, камікадзе, для нас, у т.ч. і для Здолбунова? Бо ж ще й місцеві кулівлоби можуть з”явитись…

 • Ольга

  Не так давно Лимаренко їздив серед ночі по селищі “лякав регіоналів”, зараз діти тих людей ідуть на війну, а він у зами мітить. Правда життя – кому війна…!

  • Юрій

   Не шанована мною Ольга, чому ви так підступно брешите. Серед тих регіоналів, до яких їздив автомайдан (лише двох) у однієї немає дітей, в іншої-одна дочка. То для чого цей цирк? А Лиморенко якби “мітив”, чи мав владні амбіції, то без проблем міг стати головою РДА, а не замом, але йому ні того ні іншого не потрібно.Це можуть підтвердити і Сергій Кондрачук і Василь Тимощук. І будь-ласка пишіть правильно прізвище ЛимОренка.

   • Ольга

    Рівень вихованості вражає. Але те, що ви хамоватий по житті відомо всім. На рахунок брехні. Брешете нагло саме ви. Тому, що саме в тій сім’ї де ви корчили з себе героя є донька Юля та СИН Роман, який нещодавно отримав повістку. Пан ЛимОренко можливо саме час проявити свій героїзм на сході. Не словом, а ділом.

    • Юрій

     А що ж ВИ ховаєтесь під ніком, відкрийтесь і висловіть мені прямо всі свої претензії. А щодо героїзму, то я писав заяву у військоммат ще в червні місяці і взагалі пояснювати вам чому я не там не бачу сенсу, допоки не відкриєтесь, а будучи тут допомагаю солдатам наскільки можу, впевнений в десятки разів більше, ніж Ви. Але Ваш “героїзм” вражає-обгадити анонімно, будьте сміливішою.

     • Ольга

      О! Уже на ВИ! Чому ж під ніком? Я написала своє ім’я, а непроханим гостем ви у мене були . Можливо спочатку потрібно вибачитись за свою брехню? Це все відмовки – поганому танцюристу… А на рахунок “обгадити” це скоріше до Вас.

     • 1

      Так відразу до Вас на Ви і звертались

     • Ольга

      Так, звичайно. Просто дратує хамоватий , неправдивий коментар. Потрібно вчитись достойно реагувати на конструктивну критику та ПОВАЖАТИ ЛЮДЕЙ .

     • ЛимОренку

      Кондрачук писав заяву у військомат, Ви писали, той писав і нікого не взяли… Руйнувати і нищити можете, от тільки громадити та будувати вам не під силу. Могли бути головою РДА чи заступником, то будьте і покажіть який Ви професіонал, патріот, управлінець у складних політичних та економічних умовах. Камікадзе також можуть рятувати країну…

     • Олексій

      Так, виглядає досить дивно. Всі хто писали заяви гризуться за владу, а хто нічого не писав і ніколи нінащо не претендував- йде на схід. Уже рік немає партії регіонів, а все ще на неї все можна звалити. І взагалі чому в нас в районі все так політизовано? Хто з якої партії, фракції і т.д. людей мало цікавить . Нема господаря в домі, кризового менеджера. Всі до корита рвуться в якому нічого немає, ведуть себе ненече в командировку заїхали, хапнули , пристроїли себе та родичів та звалили. Чекайте наступного командировочного і немає цьому кінця краю.

  • Юрій

   Дякую, що тепер я знаю з ким спілкуюсь. І за ганебне звинувачення на мою адресу у вигляді прислів”я: “кому війна…” теж дякую, поки що, а також за хама і за танцюриста пані дуже активна регіоналівка Сагало, велике дякую.

   • Ольга

    Завжди будь ласка! “Поки що” звучить як погроза, що не личить мужчині по відношенню до жінки. У відповідь можу подякувати за підло брешете, цирк і т.д. Чому не можна відверто визнати, що був не правий, що дійсно є син і т.д. Ви звинуватили у брехні і отримали відповідь.

 • 2

  Читаю і не можу стримати емоцій! Найшли активну регіоналку-просту бабу із села! Та активні регіонали сидять у радах усіх рівнів і комфортно себе почувають! Навіщо навішувати ярлики на простих людей які і так знервовані та у відчаї. Що відчувають матері, сестри , дружини коли отримують повістки їхні рідні? Можливо тим хто їх не отримав потрібно стулити писок , а не чіпати їхні сім’ї .

X