Невідомі пограбували Здолбунівську стоматполіклініку

Невідомі пограбували Здолбунівську стоматполіклініку

Сьогодні вночі пограбували стоматологічну поліклініку в Здолбунові. Наразі на місці події працюють криміналісти Здолбунівської міліції. За інформацією керівників центральної районної лікарні, нанесено великі збитки, оскільки вкрадено дорогі матеріали та обладнання.  В приміщенні цілковитий безлад, хоча очевидно, що «працювали» ті, хто чітко розумів, що і навіщо він краде.

Якщо пригадати два минулорічні підпали в Здолбунівській лікарні, один з яких завершився серйозною пожежею та загибеллю коней, то можна зробити висновок про замовний характер грабунку. Адже ні наркомани, ні просто злочинці зазвичай не розбираються в дорогих стоматологічних матеріалах і обладнанні, тому й не крадуть його.

Одним із наслідків пограбування стане фактичний параліч роботи районної стоматології, оскільки коштів на негайне поновлення матеріально-технічної бази точно немає. І навряд чи порожній районний бюджет зможе швидко закрити цю неочікувану «дірку».

 • Петро

  Очевидно, що крали ті, кому потрібне стоматологічне обладнання. Цікаво, чи є звязок цього пограбування з тим фактом, що головий лікар ЦРЛ має приватний стоматологічний кабінет?

  • Світлана

   А може це якраз ЗАНАДТО “очевидно”? Не знаю, Петре, чи часто ви буваєте в приватних і державних установах стоматології, але обладнання, та й матеріали там часто різняться. Не на користь бюджетних установ, що змушені економити на всьому. Так що ви “спалили контору” вашим коментом. “Очевидно” якраз те, що такий висновок “хтось” і хотів отримати)))

   • Петро

    Ну звісно, що ви будете робити все, що висновок був іншим. В, цьому ваша натура))
    Але, в тому то й фішка, що занадто очевидно. Вважаючи, що в таке ніхто не повірить і на нього підозра не впаде, можна подумати, що є залізне алібі. Але в житті все може бути, чи не так?
    Також, навіть якщо обладання не “дотягує до приватного рівня”, то той, хто обертається в цьому бізнесі, знайде куди його подіти.

 • Владек

  Очевидно, що крали ті, кому навряд чи потрібне стоматологічне обладнання. Цікаво, чи є зв’язок цього пограбування з тим фактом, що головного лікаря ЦРЛ діюча влада давно мріє усунути з посади?

X