Нічна перестрілка налякала мешканців Здолбунова

0 252

ynsekoПосеред ночі 8 листопада мешканці будинків по вулиці Івана Мазепи поруч з підприємством «Інсеко» прокинулись від оглушливої канонади і спалахів, які дехто спочатку сприйняв за феєрверк. Проте дуже швидко зрозуміли, що відбувається щось небачене в Здолбунові. Чоловік зо двадцять штурмували підприємство з битами, коктейлями Молотова, з використанням зброї і піротехніки.

Невдовзі на місце подій прибули представники поліцейського спецпідрозділу, які мирно розташувались навпроти підприємства поруч з житловим будинком. Виявляється, подібне з’ясування стосунків вважається бізнес-розборками, і поліція лише спостерігає, щоб не було порушення громадського порядку! Звісно, просто прийти з битами і зі зброєю під ворота підприємства посеред ночі і майже в центрі міста – це ж нормально, це ж просто бізнес по-українськи! Таке враження, що ми стаємо аналогом Чикаго тридцятих років минулого століття. Звичайно, правоохоронці таки втрутились. За словами свідків, вони таки «розборонили» умовних нападників і оборонців, було відібрано засоби силового тиску, ніби когось і затримали.

І ось тут найважливіше. Насправді цей напад був не рейдерським, а антирейдерським. За інформацією поінформованих джерел, ще напередодні зранку група осіб захопила підприємство, були виламані двері, а рейдери захопили підприємство. І нічні «громадяни з битами» всього лиш повертали підприємство попереднім «власникам».

Як відомо, за майно і право власності «Інсеко» уже кілька років тривають суди. Адже крім численних претендентів на правонаступність, є ще й банки, яким «Інсеко» заборгувало мільярди гривень.

Мабуть, здолбунівчанам байдуже, хто врешті стане власником підприємства. А от нічні перестрілки за участю нелегальних озброєних груп точно не повинні більше повторитися. Бо інакше з умовною безпекою в місті можна буде попрощатись, а пізні повернення додому стануть екстремальним видом пересування…

Коментарі
Завантажується...