“Номер один” Здолбунівського району влаштував п’яне раллі вулицями міста

0 1 175

Наближаються теплі липневі дні, і незабаром всіх покличе на фестиваль “Буща-папороть» свято Івана Купала. Готується до свята й «номер один», про пригоди якого минулого року писав наш сайт. І то наполегливо готується, бо використав для підготовки одну з центральних вулиць Здолбунова.

Справа була така: десь близько сімнадцятої години, в дуже навіть  робочий час першого робочого дня тижня, по вулиці Шкільній з шаленою швидкістю мчав автомобіль. Причому праве переднє колесо цієї машини було геть спущене, а траєкторія руху і його темп вказували на неадекватність людини за кермом. За машиною навздогін їхала інша, за кермом якої була жінка. Ні, вона наздоганяла не зрадливого чоловіка чи вредного сусіда. Пані зауважила, що поведінка водія становить небезпеку для оточуючих, зателефонувала до поліції, але й сама вирішила не відставати. Дивне переслідування завершилося в районі транспортної розв’язки, де чоловік з машини зі спущеним колесом зупинився, вийшов з машини… Ні, таки вивалився, як зауважили численні свідки… І пішов собі до банкомата знімати гроші. Ну «пішов» то, певно, голосно сказано – швидше переміщувався в просторі дуже непевною ходою. Ті самі «численні свідки» раптом зауважили, що чоловік дуже схожий на «номера один» у районі. Аж тут підоспіла поліція і не дала можливості людям оцінити ступінь втоми обтяженого державними справами «номера один».

Ні, протокол не написали. Бо в момент приїзду поліції «номер один» був не за кермом, а біля банкомата. Що ж зробила поліція? Забезпечила безперешкодне транспортування тіла «номера один» у невідомому напрямку вулицею Шевченка на задньому сидінні поліцейського автомобіля.

При цьому машина зі спущеним колесом залишилась собі стояти осторонь, ніби вона тут і геть ні до чого.

Що ж, такими темпами готуючись до фестивалю, «номер один» ризикує значно перевершити свої минулорічні досягнення…

А тепер серйозно. Кілька питань по суті.

По-перше, що в робочий час «номер один» робив у машині, яка, ймовірно, належить його батьку? Які такі державні справи вирішував?

По-друге, чому поліція не склала протокол на підставі свідчень очевидців?

По-третє, куди і з якою метою повезли «номера один» наші охоронці порядку?

По-четверте, чи є відео погоні і наступних подій на численних камерах спостереження, що розміщені на цьому перехресті?

По-п’яте: хто відповідатиме, якщо наступного разу «номер один» не просто розвалить дядькові паркан чи зіпсує колеса батькової машини, а здійснить наїзд на людину? Чи й тоді – в машину і подалі від розлючених людей?

Насправді ситуація перестала бути смішною. Якщо прогресуючий алкоголізм «номера один» створює проблеми його батькам і родині, то це їх особиста справа. Але якщо він стає небезпечним для людей – це справа суспільна. Тому бажано почути чесні відповіді представників поліції. Щоб, рухаючись містом, не ризикувати потрапити під колеса автомобіля високопоставленого п’янички.

Коментарі
Завантажується...