Нове призначення: заступником міського голови Здолбунова став рівнянин

0 301

IMG_2498 (2)Кадрові проблеми в Здолбунівській міській раді тривали давно – кілька років міський голова працював без заступника. Кілька невдалих спроб знайти професійну і порядну людину на цю посаду, яка була б готова працювати за невелику зарплату службовця органу місцевого самоврядування, якось примирили всіх з думкою, що от немає заступника, та й немає.

Проте на останній сесії депутати і запрошені побачили людину, яка відтепер є другою особою в міській владній  ієрархії. Це Кондратюк Володимир, рішення про введення якого до складу виконавчого комітету міської ради затвердили депутати.

Отже, Володимир Кондратюк народився в 1970 році в Рівному, де й досі живе. Одружений, виховує двох синів. За фахом інженер-механік, навчався в Українському інституті інженерів водного господарства. Працював  інженером в ТОВ СП «Упекс», менеджером в ТОВ «Рубікон», директором нафтобази ДП ТОВ «Авіком», комерційним директором «Здолбунівського заводу залізобетонних конструкцій», директором промислово-комерційної компанії «Центр економічного сприяння», заступником директора з навчально-виховної роботи Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП. Минулого року під час місцевих виборів кандидував до Рівненської міської ради від ВО «Батьківщина».

Не  всі депутати підтримали цю кандидатуру. Тобто саме призначення від них і не залежало – це прерогатива міського голови. А от голосування за введення у виконком одноголосним не було. Проти проголосували Юрій Білецький, Андрій Кардаш, Любов Ридош із «Самопомочі», і Олександр Середюк із Аграрної партії. Утримались Гриценко Юрій,   Гриценко Олександр, Прокопець Дмитро та Терепенчук Дмитро від Радикальної партії Олега Ляшка, Сирота Дмитро від Блоку Петра Порошенка  «Солідарність».

Ми попросили прокоментувати негативне голосування представника «Самопомочі» Юрія Білецького. За словами депутата, надана апаратом міської ради автобіографія Володимира Кондратюка не викликала в нього довіри до заступника міського голови.

Наразі можна побажати лише, щоб діяльність Володимира Кондратюка переконала в його ефективності тих депутатів, які його не підтримали, і принесла користь місту і його мешканцям.

Коментарі
Завантажується...