Обід з “Приватбанком” по-здолбунівськи – “бандитська схема” чи турбота про дітей?

0 239
Обід з "Приватбанком" по-здолбунівськи - "бандитська схема" чи турбота про дітей?
Обід з “Приватбанком” по-здолбунівськи – “бандитська схема” чи турбота про дітей?

Сьогодні на сторінці “Здолбунівщина політична”  у Фейсбуці Микола Огородник, батько одного з учнів Здолбунівської гімназії, розмістив матеріал зі своїм баченням проблеми оплати за учнівські обіди в навчальному закладі.Його позиція викликала бурхливе обговорення, а також очікувану реакцію директора гімназії Івана Гнатюка.

Враховуючи те, що тема ця може бути цікавою не лише користувачам Фейсбуку, а й читачам нашого сайту, подаємо обидві точки зору без коментарів і запрошуємо до обговорення.

 

ОБІД З ПРИВАТБАНКОМ чи БАНДИТСЬКА СХЕМА

Пост Миколи Огородника у фейсбуці
Пост Миколи Огородника у фейсбуці

За кілька днів до завершення навчального року мій син, п’ятикласник Здолбунівської гімназії, приніс зі школи писульку, яка начебто є опитуванням батьків про подальше харчування учнів в наступному навчальному році. Йдеться в тій писулі про те, що в разі мого бажання, щоб дитина харчувалася в шкільній їдальні (чи шкільна вона?) я маю дати згоду на виготовлення картки приватбанку для школяра, якою він буде розраховуватися за обіди через термінал приватбанку, який мають встановити в школі. Дивина та й годі. Школяр має постояти в черзі щоб отримати обід, а потім ще в одній черзі до терміналу, щоб заплатити за нього. В той час як в усіх закладах харчування розрахунок відбувається готівкою, як мовиться, не відходячи від каси.
До всьго мене ще й застерігають, що на випадок якщо моя дитина не матиме картки приватбанку за обіди всерівно доведеться розраховуватися в терміналі того ж банку, або в його відділенні, але при цьому братиметься комісія 4-5 грн. Насправді, все найкраще дітям.
Питань з цього приводу більше ніж досить. Чому приватбанк, чому про це завели мову в останні дні навчального року. З чієї мовчазної згоди впроваджується, переконаний, бандитська схема, де органи контролю, де влада, що думає директор, кому це вигідно і коли, нарешті, це бюрократство (щоб не сказати інше трохи мякше слово на б ) закінчиться? Коли вони вже понаїдаються?..

Коментар Івана Гнатюка:

Коментар Івана Гнатюка
Коментар Івана Гнатюка

ОБІД З ПРИВАТБАНКОМ АБО ДЕТЕКТИВ ВІД ОГОРОДНИКА
Не коментую статтю пана Огородника, а лише інформую, бо якби Пан ходив на класні збори до свого сина, то знав би… В гімназії вдалося налагодити якісне гаряче харчування учнів за кошти батьків, про що свідчить величезна кількість бажаючих учнів отримувати гаряче харчування. Та мова не про харчування, а про розрахунок за отримані послуги. Механізм наступний: дитина похарчувалася певну кількість днів і їй видають квитанцію про вартість харчування з реквізитами підприємця, а батьки сплачують по перерахунку! На зборах класних керівників НАГОЛОШУВАЛОСЯ, що батьки можуть сплачувати через будь-який банк за їх вибором. Проте, щоб не витрачати кошти на сплату комісії ПРИВАТБАНК запропонував свої послуги, тобто встановити термінал в приміщенні навчального закладу для перерахунку коштів, а фото даного опитувальника – це інформація банку для прийняття рішення батьками. Ще раз наголошу, що якби Пан Огородник був на зборах, то б отримав інформацію безпосередньо від фахівців банку і прийняв СВОЄ РІШЕННЯ, АЛЕ ЙОМУ НІКОЛИ ХОДИТИ НА ЗБОРИ, ВІН ПИШЕ…

 

Коментарі
Завантажується...