Огляд найважливіших новин Здолбунова в лютому

0 327

З цього матеріалу ми розпочинаємо регулярний цикл публікацій по підведенню підсумків місяця в інформаційному просторі Здолбунова. Всі найважливіші (на думку редакції zdolbuniv.com) новини місяця, що пройшов, у короткому огляді:

У Здолбунові засновано районну організацію МГО “Сокіл”
У Здолбунові засновано районну організацію МГО “Сокіл”

На початку лютого у Здолбунові розпочала функціонувати районна молодіжна організація “Сокіл”. Метою товариства «Сокіл» є виховання в українському народі єдності, народної сили й почуття честі шляхом плекання фізкультури, а разом з тим витривалості, рухливості, підприємності, розуміння праці у спільному гурті, дисципліни. Варто відзначити, що за перший місяць роботи цієї організації ніяких серйозних акцій нею проведено не було і основна їхня діяльність відбувалася у соціальній мережі “вконтакті” та у проведенні сталкер-рейдів. Будемо сподіватись, що надалі хлопці будуть активніші і ми неодноразово висвітлюватимемо їхню діяльність на нашому ресурсі. Детальніше про створення цієї організації та її статутні завдання можна прочитати у матеріалі від 5 лютого “У Здолбунові засновано районну організацію МГО “Сокіл”.


“Заправка” по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно
“Заправка” по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно

Також на початку лютого нарешті остаточно відкрилась автозаправкова станція “WOG” по вулиці Коперника при в’їзді в місто. Насправді відкриття цієї АЗС було довгоочікуваним, адже більше року її працівники мерзли у металевому вагончику, а клієнти не мали можливості ані випити кави, ані сходити в туалет. Окрім цього тепер у районі “під Богдашевом” з’явився хоч і дорогий, але цілодобовий магазин. Детальніше про відкриття можна прочитати в матеріалі від 6 лютого з назвою ““Заправка” по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно”.


У Здолбунові на вулиці Хмельницького згорів магазин (+ 3 хв. відео)
У Здолбунові на вулиці Хмельницького згорів магазин (+ 3 хв. відео)

8 лютого у Здолбунові стався перший неприємний інцидент місяця. На центральній вулиці міста вщент згорів “Секонд-хенд”. Як стало відомо пізніше причиною займання була мікрохвильова піч. Ця новина фактично відразу стала “топовою”, її ретранслювали всі інформаційні ресурси та телеканали Рівненщини. Не обійшлось і без певної містики — при тому, що внаслідлок пожежі згоріло все майно магазину, неушкодженими залишились дві ікони. Відео пожежі доступне у матеріалі “У Здолбунові на вулиці Хмельницького згорів магазин (+ 3 хв. Відео)”.


Як у Здолбунові Зима з Весною зустрічалися
Як у Здолбунові Зима з Весною зустрічалися

15 лютого у Здолбунові відзначили Стрітення. Свято вдалося і ще раз довело, що українці залишаються найталановитішою нацією і вміють влаштовувати дійства не гірші за розрекламовані фестивалі чи карнавали. І головне – навіть у вкрай складних умовах безкінечного покращення люди мають натхнення і бажання залишатися веселими, творчими і дивовижно гостинними українцями. При цьому бюджет святкування дуже скромний, але цей недолік компенсувався бездоганною роботою наших працівників культури і всіх учасників свята. Детальний репортаж зі свята доступний у матеріалі “Як у Здолбунові Зима з Весною зустрічалися”.


Рух по “Здолбунівській об’їзній” та залізниці було перекрито на три години
Рух по “Здолбунівській об’їзній” та залізниці було перекрито на три години

На початку другої половини лютого у Здолбунові трапилась надзвичайна ситуація — на залізничному полотні у районі автомобільного мосту машиніст ранкового потягу побачив на колії предмети зовнішньо схожі на вибухівку. В результаті рух залізниці та автомобільне сполучення було перервано на три години. Новина потрапила на всі центральні ЗМІ України і незабаром стали відомі деталі того, що офіційно ця подія класифікується як терористичний акт. Напевно першопричиною цього стала інформація про записку приєднану до “вибухівки” – у ній йшлось про те, що в разі не звільнення Луценка з тюрми наступний теракт буде справжнім. Перший матеріал на цю тему доступний із заголовком “Рух по “Здолбунівській об’їзній” та залізниці було перекрито на три години”.


У Здолбунові з’явиться новий інтернет-провайдер
У Здолбунові з’явиться новий інтернет-провайдер

Наприкінці лютого стало відомо про те, що уже найближчим часом у нашому місті з’явиться перший оператор 4G інтернет зв’язку. Про вихід оператора “FreshTel” на ринок Здолбунова анонсовано на офіційному сайті провайдера. Судячи із обіцяної зони покриття скористатись високошвидкісним інтернетом зможуть першочергово жителі центральної частини міста. Покриття району “під Богдашевом” буде повільнішим, а на територію селища сигнал не буде доходити взагалі. Детальніше про це можна дізнатись у матеріалі “У Здолбунові з’явиться новий інтернет-провайдер”.

Коментарі
Завантажується...