Оголошено набір в колектив естрадного співу та театрального мистецтва «Браво»

Оголошено набір в колектив естрадного співу та театрального мистецтва «Браво»

Здолбунівський районний будинок культури оголошує набір дітей та юнаків шкільного віку в колектив естрадного співу та театрального мистецтва «Браво»

на Вас чекає:

• акторська майстерність;

• сценічна мова;

• розвиток музичних, вокальних здібностей;

• формування музично-естетичного смаку,

відчуття гармонії в навколишньому світі;

• участь у творчих заходах.

Заходьте до нас: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 41

тел. 2-23-42

 • Бильбо

  так, а де блоги? якщо адмiн знову потоптав людей та спаплюжив блоги стерши все що вони писали, ф топпку цей сайт, цих нiколiних котрi заради пiару готовi паплюжити дописувачiв. В топку навiть те що написано було тут нами. Видалю та бiльше моi ноги тут не буде, це нелюди та провокатори, колись знiс сайт разом з коментами та дописувачами, тепер блоги. Хвора людина. хай нещастить.

  • Де блоги знає кожен з тих, хто вів блоги. Ви вже раз обіцяли, що йдете звідси – не пішли.

 • Max

  Пункт прийому відпрацьованих батарейок – відкрито!
  Сайт “історичне місто” – працює і наповнюється матеріалами!
  Відповіді мера – публікуються вчасно!
  Карта міста – з 20 січня зберігається!
  Одні тільки обіцянки!!! Ганьба!

  • Пункт прийому повинен був відкрити магазин МТС а не наш сайт. У них це написано в угоді з урядом. Ми їх не можемо це змусити зробити.
   Історичне місто функціонує як рубрика на основному сайті. Відповіді мера публікуються вчасно, а останнім часом по кількості отриманих питань, про що інформувалось на сайті. Не задаєте питань – не отримуєте відповідей. Наразі пан Ольшевський взагалі у відпустці. Карта міста – тут справді прокол, виправимо.

  • Ketrin

   Як добре, що деякі читачі так гарно відслітковують все, що є і чого немає на сайті. Принаймні на цьому сайті новини Здолбунівщини та новини області,які стосуються Здолбунова. А от на інших Здолбунівських сайтах новини Радивилова, Дубна, Демидівки і.т.д., які жодного відношення до Здолбунова не мають. Ставлять їх напевно тому,щоб місце на сайті не було порожнє і байдуже, що це нікого не цікавить!!!.

 • Бильбо

  я сказав що пiду то вже зараз, але як я замутив цю тему то повинен пояснити людям що блогеры боролись за своi блоги та адмiн наср..в на те що люди викладали своi статтi, один блог Ферар чого коштував, а також були кращi люди мiста, блог поважного Карпетченка до речi. Знищив усе як ранiше прикриваючись дурними вiдмовками що з блогiв надходять вiруси. Бред для дiтей дитсадку а не знаючих людей, та бiда в тому що таким чином цей товарищ своiми малолiтнiми вчинками топче репутацiю своеi матерi котра варта таки поваги. Усе, можна менi не вiдповiдати, займайтеся тут естрадним спiвом бо ви того вартi.

 • Світлана Ніколіна

  Ну раз уже хоч я варта поваги, тот скажу таке: по життю не дискутую з боягузами, що не називають свого імені, але мають за обов’язок паплюжити когось. Це по-перше. По-друге, пишіть коментарі до матеріалів, а як вам до них байдуже, то не псуйте чужу роботу своєю жовчною злістю. І по-третє: Ярослав у своєму житті робить і вже зробив багато гарних справ, а Ви навіть ім’я своє не називаєте, бо за ним нічого не стоїть. Ну і якщо сайт уже двічі намагалися обвалити, значить, він комусь заважає – а це означає, що Ярослав усе робить правильно. Відповіді не треба, дякую.

X