Олександр Дехтярчук: народний депутат чи депутат від самооборони?

0 235
Фото з FB-спільноти "Здолбунівська сотня самооборони"
Фото з FB-спільноти “Здолбунівська сотня самооборони”

Пам’ятаєте, як нещодавно ми всі сподівались, що вибори до Верховної Ради дозволять створити нову якість парламенту? Нам обіцяли, що нові депутати будуть ближчими до людей, що вони будуть іншими. Що не буде кулуарних рішень, поділу на «своїх» і «чужих» серед українців. Нам обіцяли, що «час єднатися».

Вчора новообраний народний депутат України Олександр Дехтярчук провів пізно ввечері зустріч з членами сотні самооборони Здолбунівщини. Все б нічого, але ніхто інший про цю зустріч не знав. Знову ж таки – депутат має право зустрітися зі своїми прихильниками, які підтримали його на виборах. Але водночас мав би зустрітися і з тими виборцями, які не належать до самооборони. Час непростий, війна і економічна криза диктують свої умови. І якщо вперше за два місяці після виборів депутат нарешті доїхав до району, то мав би зібрати людей максимально, щоб розповісти, як Блок Петра Порошенка, до якого він належить, планує вирішувати проблеми країни і громадян.

Наразі ж було проведено зустріч, на якій було обіцяно, що саме самооборона буде підтримкою для пана Олександра, а він буде їхнім повноважним представником у парламенті. Так що з єдністю якось не склалося. Зате склалося з кулуарщиною і продовженням практики таємних чи напівтаємних зібрань і рішень, до яких тяжіє частина здолбунівського політикуму.

І насамкінець: за кілька годин до цієї зустрічі проходило засідання президії районної ради, де були голови фракцій і керівники комісій. Потім проходило засідання штабу з допомоги армії, де обговорювалось багато важливих питань. До речі, й тих, у яких потрібна допомога народного депутата. Логічно було б, щоб пан Олександр чи був присутній на цій зустрічі, чи її учасників було б запрошено на вечірню нараду. Проте голова районної ради Василь Тимощук нікого не повідомив про приїзд народного депутата.  За його словами, на той час планувалось, що Олександр Дехтярчук проведе в Здолбунові весь наступний день, тобто вівторок. Але плани змінились, і сьогодні здолбунівчани свого «народного» не побачать.

Коли побачать? Сподіваємось, що скоро. Бо народний депутат все ж таки обраний більшістю виборців, а не самообороною. Тому, зустрічаючись зі своїм активом, не повинен забувати про інших громадян. Бо вони швидко нагадають про себе…

Коментарі
Завантажується...