Фото з FB-спільноти "Здолбунівська сотня самооборони"

Фото з FB-спільноти “Здолбунівська сотня самооборони”

Пам’ятаєте, як нещодавно ми всі сподівались, що вибори до Верховної Ради дозволять створити нову якість парламенту? Нам обіцяли, що нові депутати будуть ближчими до людей, що вони будуть іншими. Що не буде кулуарних рішень, поділу на «своїх» і «чужих» серед українців. Нам обіцяли, що «час єднатися».

Вчора новообраний народний депутат України Олександр Дехтярчук провів пізно ввечері зустріч з членами сотні самооборони Здолбунівщини. Все б нічого, але ніхто інший про цю зустріч не знав. Знову ж таки – депутат має право зустрітися зі своїми прихильниками, які підтримали його на виборах. Але водночас мав би зустрітися і з тими виборцями, які не належать до самооборони. Час непростий, війна і економічна криза диктують свої умови. І якщо вперше за два місяці після виборів депутат нарешті доїхав до району, то мав би зібрати людей максимально, щоб розповісти, як Блок Петра Порошенка, до якого він належить, планує вирішувати проблеми країни і громадян.

Наразі ж було проведено зустріч, на якій було обіцяно, що саме самооборона буде підтримкою для пана Олександра, а він буде їхнім повноважним представником у парламенті. Так що з єдністю якось не склалося. Зате склалося з кулуарщиною і продовженням практики таємних чи напівтаємних зібрань і рішень, до яких тяжіє частина здолбунівського політикуму.

І насамкінець: за кілька годин до цієї зустрічі проходило засідання президії районної ради, де були голови фракцій і керівники комісій. Потім проходило засідання штабу з допомоги армії, де обговорювалось багато важливих питань. До речі, й тих, у яких потрібна допомога народного депутата. Логічно було б, щоб пан Олександр чи був присутній на цій зустрічі, чи її учасників було б запрошено на вечірню нараду. Проте голова районної ради Василь Тимощук нікого не повідомив про приїзд народного депутата.  За його словами, на той час планувалось, що Олександр Дехтярчук проведе в Здолбунові весь наступний день, тобто вівторок. Але плани змінились, і сьогодні здолбунівчани свого «народного» не побачать.

Коли побачать? Сподіваємось, що скоро. Бо народний депутат все ж таки обраний більшістю виборців, а не самообороною. Тому, зустрічаючись зі своїм активом, не повинен забувати про інших громадян. Бо вони швидко нагадають про себе…

 • вова к.

  Криза жанра…. Про що стаття?
  “Але водночас мав би зустрітися і з тими виборцями, які не належать до самооборони”. Може залізній леді варто переживати за своїх виборців, точніше їх відсутність, а Дехтярчук зі своїми виборцями сам розбереться?

  • Роман

   Не прихильник я
   ні «залізних, ані дерев′яних», але те, що в цьому разі автор має стовідсотково
   рацію – нікуди не попреш. Бо нами обрані
   народні сьогоднішні точнісінько так само, як і народні вчорашні, враз після присяги
   під омріяним куполом вражаються такою зручною для них хворобою амнезією. І
   звично, нас простого люду, не чують, не бачать, бо не пам’ятають. Так що, пане
   вова к, саме з жанром у цій статті усе гаразд.
   Це черговий тиць усім нам, незалежно від поглядів, орієнтації, симпатій,
   антипатій – чим молодші та раннішні наші народні, тим скоріше вони стають,
   даруйте за каламбур, «страшно далеки от народа». І повірте, уже сьогодні вони
   не потребують вашаго такого ревносного захисту. Тому не валіть з хворої голови
   на здорову, а вчіться визнавати правильні
   речі, навіть якщо вони вказуються опонентом.

   • опонент

    Це питання до Народного депутата Дехтярчука. А не до Сотні чи Тимощука. Перестаньте вже перекручувати інформацію та події. Якщо і ви і Ніколіна так хотіли чи хочите зустрітись зі “своїм нардепом” то свяжіться з ним запросіть на зустріч, чи запишиться на прийом, та поцікавтесь коли запланована в нього зустріч з мешканцями Здолбунівщини, відповідно до графіку роботи нардепа в округах! Звязатись можите через моб: 0980034034 Рухер Петро Васильович. Помічник Народного депутата Дехтярчука Олександра. А то тільки попатякати майстри!

    • Леся

     Лоба не розбийте з поваги до депутата – слово “народний” у цій посаді пишеться з маленької букви.

    • тарас

     Хоча і забагато честі вам відповідати, але до кого опонуєте, опоненте? Хіба, що сам до себе. І де ви в цьому коментарі бачите питання, тут лише констатація очевидного, а тим паче, як можна перекрутити давно прокручене… Так що пишіть та не обписуйтесь, і не “запатякуйтесь”. Бо ваше бездумне плазування скоро призведо до того, що не тільки простісінькі прикметники на -ий будете величати, а й всілякий побутовий хлам, що з “народним” пов”язаний. Але що поробиш, коли “Панські Петро для чинів тре кутки, Федір – купець обдурити прудкий, Той зводить дім свій на людський манір, Інший гендлює, візьми перевір,,,”

 • Правдолюб

  Заздрість- погана штука.Я теж не зустрівся з депутатом ну і що,зате знаю з розповідей,що зустріч була цікава,а ви пані припиніть працювати проти сотні я бачу ,що вони вам ,як кість у горлі .Краще займіться чимось прекрасним ,це більш пасує для жінки.

X