Передвиборчі вулиці Здолбунова, чи передвиборчий наклеп?

0 198
Передвиборчі вулиці Здолбунова, чи передвиборчий наклеп?
Передвиборчі вулиці Здолбунова, чи передвиборчий наклеп?

Зазвичай ми не втручаємось у діяльність інших засобів масової інформації, але цього разу відступаємо  від правила з єдиної причини – матеріал «Передвиборчі вулиці від мера» аж надто провокативний і несправедливий. Не будемо стверджувати, що представники КП «Здолбунівське» і Красносільського МПП «МВА» ніколи не допускали зловживань чи завжди були кришталево чесними. Але вони точно мають право висловити свою позицію.

 І головне – вулиці в Здолбунові ремонтувались усі попередні роки. Просто не в центрі міста, де цей ремонт раптом побачили власники одного з сайтів. Тому вважати ремонт вулиць Пушкіна чи Княгині Ольги передвиборчим – це означає свідомо маніпулювати громадською думкою здолбунівчан. Непрофесійно це для людини, яка скрізь позиціонує себе журналістом. І непорядно для того, хто завжди всіх вчить жити.

      Певні, читачі зроблять висновки самі.

                                                                                                                      Редакції Zdolbuniv.com

                 Просимо у вас інформаційної підтримки, а саме  опублікувати наш  лист від 14.08.2015, який ми надіслали  редакції  інтернет-ресурсу  Здолбунів CITI з вимогами спростувати неправдиву інформацію щодо нашої професійної діяльності, так як наші вимоги  були проігноровані.

Подаємо текст листа:

                                                                   Редакція «Здолбунів CITY»

 В вашій публікації  від 19.07.2015 року «Передвиборчі вулиці від мера» було подано неправдиву інформацію про  те, що в 2014 році 490 тис. грн., які спрямовувались на  ремонт та обслуговування  міських доріг вкрадені. Цю ж інформацію ви дозволили собі стверджувати і в коментарях до даної публікації. Оскільки у вас не було  підстав саме таку інформацію подавати в засоби масової інформації ( внесення відомостей  в Єдиний  реєстр досудових  розслідувань  про вчинення кримінального правопорушення  не є доказом вини даних посадових осіб),  ми розцінюємо це як  свідомий наклеп та поширення неправдивої інформації.

               15 липня 2015 року  була винесена Постанова про закриття  кримінального  провадження, згідно якої , кримінальне провадження, внесене до  Єдиного реєстру  досудових розслідувань за №42015180130000021 від 16.04.2014 , закрито в зв’язку  з відсутністю в діях службових  осіб  Красносільське МПП «МВА» та КП «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради Рівненської області  ознак  складу  кримінального  правопорушення  передбаченого ч.1 ст. 366 КК України.

Наполягаємо  спростувати   на своєму сайті інформацію  щодо   вчинення   правопорушень посадовими особами  комунального та приватного підприємств при використанні бюджетних коштів, виділених на будівництво доріг в м.Здолбунові, а також принести свої вибачення керівникам  Красносільське  МПП «МВА» та КП «Здолбунівське» за наклеп та поширення неправдивої інформації.                                            

 В разі вашої відмови виконати  вищезазначені  вимоги впродовж 5 календарних днів  змушені будемо  вживати заходів щодо  захисту своєї честі, гідності та ділової репутації.

 

Директор КП «Здолбунівське»                           С.Потапчук

Директор Красносільське  МПП «МВА»          В. Мурадян

 

Коментарі
Завантажується...