Перший дзвінок покликав здолбунівських дітлахів до школи (фото)

0 249

Перший день осені традиційно розцвів вишиванками і букетами – сьогодні учні, вчителі і батьки відсвяткували початок нового навчального року. Серед традиційних промов і привітань були й слова пам’яті про загиблих на російсько-українській війні випускників, бо вже втретє наші діти йдуть до школи не під мирним небом.

Найважливішим цей день є для першокласників. Адже сьогодні розпочалась їхня дорога в доросле життя, і від кожного кроку на цьому шляху залежатиме, куди він приведе.

А одинадцятикласники, які вели схвильованих малюків у шкільні класи, цей рік проведуть у напруженій підготовці до самостійного життя, від якого їх відділяють уже лічені дні. І коли дивишся на маленьких дівчаток і хлопчиків, поряд з якими цілком дорослі юнаки й дівчата, то усвідомлюєш, що ростуть наші діти таки в школі. І роль вчителя у цьому зростанні неоціненна.

Тож хочеться побажати вчителям, щоб безкінечні освітні реформи були розумними, щоб оплата праці була відповідною докладеним зусиллям, щоб учителі й учні вчили й вчилися одне в одного – бо саме в цьому поєднанні гармонія шкільного життя.

IMG_5723Свідченням цього є бронзовий призер міжнародної олімпіади з географії, що недавно відбулася в Японії, Максим Кіпранішин. Учень міської школи №6 сьогодні не лише був удостоєний честі дати перший дзвінок першокласникам, а й отримав численні привітання й подяки за свій успіх і за свою працю. Поруч з ним нагороди й подяки отримували і його батьки, і його вчителька Тетяна Семенюк, адже його результат – це справді спільна праця.

Дай Боже, щоб таких чудових розумних учнів, як Максим, було якомога більше в наших школах, щоб кожен міг знайти себе в шкільному храмі наук. А Максиму – гарного успішного випускного року! І надалі примножувати славу рідної шостої школи!

Коментарі
Завантажується...