Під час звіту міський голова Здолбунова представив завершений проект мосту в гідропарку

0 398

Звіт міського голови Ігоря Ольшевського був традиційним. Причому в цій традиції є як свої позитивні сторони, так і негативні. Позитивний сам звіт. Фаховий, лаконічний, змістовний, з правильно розставленими акцентами. Про саму суть звіту писати не буду, оскільки у всіх бажаючих була можливість прийти, послухати, поставити запитання. Та й на сайті міської ради звіт є також.

Тепер про негатив. Міський голова згадував депутатів обласної ради, які не забувають про місто. Тепер такий депутат один, та й обирався він від міста – це Владислав Сухляк. Його не було. Нелогічно, що депутат, обраний від міста, відсутній під час звіту міського голови. Не було голови адміністрації, не було начальників відділів – ні освіти, ні культури. Не було інших чиновників районного рівня. Лише голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк і його заступник Олександр Бухало. Так, ніде не вказано, що така присутність є обов’язковою. Але й відсутність є дуже неприємним дзвіночком. Не для Ольшевського – його обрали люди. Для чиновництва. Звітує голова міста, в якому ви живете і працюють ваші установи. Вам нічого не цікаво почути? Нічого не хочете запитати?

У всіх цих іграх я бачу тільки одну логіку: не йдеш на звіт – нічого не чуєш – нічого не питаєш – зручно потім говорити негатив про міську владу. А в очі ні, незручно?

До речі, те ж стосується і багатьох фейсбучних активістів, які вічно знають, що в місті не так і як треба зробити правильно. Їх теж не було. Бо в мережі пишеться без розрахунку на відповідь. А коли ти можеш запитати міського голову про проблеми в очі, почути відповідь, вилаяти, якщо треба – чому цього не зробити?! Бо йдеться насправді не про вирішення проблем, а про самомилування своєю віртуальною відвагою.

Єдиний депутат, що виступив у обговоренні звіту, був Микола Орлов. Повторив деякі речі зі звіту, похваливши і міську раду, і голову. З негативів – незалучення позабюджетних коштів і погане інформування депутатів про діяльність виконавчого комітету.

Було кілька конкретних питань від нечисленних мешканців.

І все. Звіт відбувся традиційно добре. Але як би хотілось, щоб усі критики міської ради були і публічно висловлювали свої претензії! Бо справді відчуття нечесної гри, і воно не додає комфорту.

Ну і ще одне питання, яке озвучив Ігор Ольшевський. Проект нашого мосту в гідропарку, який насправді є оглядовим майданчиком, вперше був показаний публіці. Проект пройшов експертизу, і дасть бог, ми таки добудуємо одну з майбутніх окрас міста. Мені побачене дуже сподобалось.

Усіх піклувальників про дороги і тротуари прошу не перейматися. Ці проблеми будуть завжди, а гідропарк розвивати і прикрашати треба. Та й я вже якось казала депутатам, що блокували фінансування добудови мосту: в такому вигляді він стояти не може. Треба або добудовувати, або демонтовувати. І те, і інше потребує коштів. Тоді, мабуть, таки варто добудувати. А на іншому боці вже запланована зона барбекю, а поруч добудовується спортзал, от і буде років через десять чи не найгарніше місце в Здолбунові.

 

Коментарі
Завантажується...