Підземки в Здолбунові не буде – бо Ковальчук більше не депутат

0 416

З Рівненської обласної ради вперше відкликали депутатів – про це повідомляє Рівненське суспільне телебачення.

Двох депутатів – Володимира Ковальчука та Андрія Сайчука відкликали з обласної ради. Про це сьогодні оголосили на засідання Рівненської обласної виборчої комісії. Ми поспілкувалися телефоном з головою ОВК Наталією Загиней. Вона розповіла, що комісія підтримала рішення центрального органу Радикальної партії про відкликання депутатів.

Сьогодні на засіданні ОВК також назвали тих, хто стане новими депутатами від Радикальної партії. Це – Михайло Прядуно і Микола Марчук. Ситуацію з відкликанням Андрій Сайчук телефоном нам прокоментував так:

– З людей, яких ще не було визнано депутатами заяви наперед позбирали, є на відео все відзнято, що вони до обіду взяли в людей заяви, яких визнали тільки в 6 вечора наприклад. Розумієте, це так робиться, щоб на сесію вже завтра запустити нових депутатів, – прокоментував відкликаний депутат Андрій Сайчук.

Володимир Ковальчук на телефонні дзвінки журналістів не відповідав.

Нагадаємо, два місяці тому збори виборців Радикальної партії прийняли рішення розпочати процедуру відкликання мандатів у депутатів Рівненської облради Андрія Сайчука та Володимира Ковальчука. За словами представника Комітету виборців Святослава Дубова, подібна процедура щодо депутатів облради на Рівненщині ініційована вперше. До слова, Володимир Ковальчук і Андрій Сайчук, з “Радикальної партії” та однойменної фракції в обласній раді вийшли 12-го вересня.

Що ж, тепер усі обіцянки Ковальчука здолбунівчанам, в тому числі підземний тунель, що мав сполучати автобусну станцію і залізничний вокзал, залишаться невиконаними. Або ж він знайде нову партію і нових спонсорів для втілення своїх шалених амбіцій

Коментарі
Завантажується...