Півтори сотні поліцейських ловили викрадачів авто у Здолбунівського підприємця

Півтори сотні поліцейських ловили викрадачів авто у Здолбунівського підприємця

4 листопада рівненські ЗМІ повідомляли про те, що в ніч з 3-го на 4-е листопада у Здолбунові в одного з підприємців була скоєна крадіжка двох автомоблів “Toyota”. У звязку з цим на Рівненщині проводилась масована операція поліцейських сил двох управлінь Здолбунівського та Острозького районів. Подейкували, що в операції було задіяно понад півтори сотні поліцейських, БПЛА, та навіть літак прикордонників.

Як вдалось зясувати zdolbuniv.com, підприємцем у якого було викрадено автмобілі є Станіслав Середюк. Автомобілі насправді було викрадено не вночі, а посеред білого дня 4-го листопада, окрім цього все було зафіксовано на камери спостереження. В результаті неймовірно масованої операції поліції, злодіїв було затримано сьогодні вранці. Проте, наші джерела повідомляють, що один із двох автомобілів досі не знайдено. Зловмисниками виявились жителі Черкаської області.

  • Alex

    “підприємець, який очолює підприємство “Стюарт-агро” – так ось чому півтори сотні копів і галас на всю область. В окремі дні в області по 4-5 автомобілів викрадають, але по 150 копів не розшукують такі автомобілі.

  • Володимир

    оце так дописались: “…підприємцем у якого було викрадено автмобілі є Юрій Середюк, який очолює підприємство “Стюарт-агро..”. А то нічого, що Юрій розбився на смерть на мотоциклі ще 29 червня, а викрадені авто – “рав” належить його вдові Любі, а “крузак” – його брату Станіславу

X