Поліція пропонує здолбунівчанам уникнути відповідальності  

0 240

Для тих, хто під час проведення місячника добровільної здачі зброї добровільно принесе та здасть вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси, звільнятиметься від кримінальної відповідальності.

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики скоєння правопорушень з їх використанням на території Здолбунівського району з 1 квітня 2018 року місцевими поліцейськими проводитиметься місячник добровільної їх здачі.

«Тим, хто не скористається такою можливістю, загрожуватиме кримінальна відповідальність відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)» – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції підполковник поліції Сергій Криса.

Тож усіх свідомих громадян нашого району, які мають незареєстровану вогнепальну, газову, холодну та іншу зброю, а також громадян, які знайшли зброю та боєприпаси, закликаємо відгукнутися на проведення заходів щодо добровільної їх здачі – звернутися до місцевої поліції з метою її подальшої реєстрації або здачі.

Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліції

 

Коментарі
Завантажується...