Поліція Здолбунівщини розслідує загибель собаки

0 230

Багатьох мешканців міста обурила ситуація з отруєнням собаки просто в дворі міської школи №5. Телефонні дзвінки, пости і коментарі в соціальних мережах, обговорення в установах і організаціях довели, що людям зовсім не байдуже до долі тих, хто живе поруч з нами. Інколи вони роблять наше життя некомфортним, буває, що ми переконані – вони загрожують нашому життю і здоров’ю. Чи ще гірше – життю і здоров’ю наших дітей. Натомість є ті, хто без докорів сумління забирає їх життя.

Наразі за фактом порушення Закону України про жорстоке поводження з тваринами порушено кримінальну справу. Поліція опитує свідків і причетних, щоб з’ясувати, хто дав тварині отруту. Хочемо звернутися з проханням до всіх учасників обговорень: не варто і некоректно звинувачувати бездоказово в організації і виконанні злочину тих чи інших людей чи організації. Дайте можливість зробити свою справу правоохоронцям, а тоді робіть висновки.

Сподіваємося, що результатом цієї сумної історії таки стане будівництво притулку, який, серед іншого, має й функцію просвітницької і профілактичної роботи для уникнення таких випадків надалі.

Коментарі
Завантажується...