Фото - www.svitodar.org

Фото – www.svitodar.org

Чомусь коли мова йде про Здолбунівський пологовий будинок, мені зазвичай хочеться кричати нецензурними словами. І здавалося б чому? Адже це місце нового життя, місце яке робить людей найщасливішими у світі, місце справжньої та чистої любові. Та на превеликий жаль, до здолбунівського пологовогу будинку це не відноситься. Справжнє щастя там здобувають одиниці. І якщо ремонт і санітарний стан задовільні, то є колектив лікарів, акушерів та санітарів…і завідуючою відділенням. Головний лікар акушерсько-гінекологічного відділення являється Дробот Емілія Федорівна.Чомусь саме це ім”я викликає найбільшу хвилю обурення жителів Здолбунова та жах у вагітних жінок. Свою “криваву” репутацію вона здобула давно, а саме: не те що любов, а жадібність до грошей, халатність та байдужість до пацієнтів, улюблений метод родів “кесарів розтин(останніх 2-3 роки із новою функцією “видалення матки”), більше 10 дітей з вадами, кожне 3-тє дитя при пологах ломає ключицю,більше 30 дітей так і не побачило цей світ…

Я мати 2 чудесних янголів, яких народжувала у області м.Рівне, так як і більшість мешканок здолбунівського району.Здоров”я дитини понад усе! Порівнювати є з чим. І чесно скажу можливо навіть дешевше, ніж в Здолбунові. Також хочу наголосити, що і в здолбунівському пологовому будинку є чудові лікарі, акушери, але знову Емілія Федорівна забороняє обирати пацієнту лікаря, хоча по закону “Відповідно до статей 34, 38 Основ кожен пацієнт, який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій. Пацієнт також вправі вимагати заміни лікаря.” вирішувати пацієнту.

А взагалі для чого це все я написала? Мене( та і не тільки мене) цікавить чому Емілія Федорівна досі у кріслі? Нам вдалося подолати “банду” при владі, то чому ми не можемо подолати “бандитку” у своїй лікарні? Влада змінюється чи ні?

І наостанок приведу приклад моєї матері, яка народила мені чудову сестру 11 червня 2004, вагою у 4700г,у перенатальному центрі м.Рівне. Будучи вагітною коли мама прийшла до Емілії Федорівни, та їй сказала- ” У вас одна вода, дитя мертве плаває, розчленоване, куди вам народжувати, робимо аборт!” – Після цих слів мама зі сльізьми пішла до костелу, помолилася, і поїхала в діагностичний на УЗД, де її заспокоїли і сказали, що все гаразд, ніякої загрози життю породіллі немає.

Джерело  – kristinakh-k.livejournal.com

 • Анна

  Чому досі на посаді? А ви всі далі мовчіть!!! Такий лист не має бути один!!!! Про це треба кричати по всіх усюдах!!! Пікетувати органи місцевого самоврядування, їхати в Рівне, збирати людей, БИТИ НА СПОЛОХ!!!!!! Все це відбувається і відбувалося в нашій країні, бо ми жаліємся один одному по кутках, але разом ми сила!!! Тому треба об’єднуватися і разом боротися проти таких нелюдів, як ваша Емілія!!!..

  • ірина

   згодна повністю! я сама двох дітей народжувала у Рівному. хоча проживаю у Здолбунові і перебувала тут на обліку в жіночій консультації. іти на роди в Здолбунівський роддом “до кого попаде на чергування” мене не влаштовувало. хотілося народжувати з тією людиною, яку знаєш якій довіряш, а обирати собі лікаря Дробот не дозволяє, хоча по закону дійсно це передбачено! і в Рівному практикується не перший рік! то виходить в Здолбунові окрема республіка зі своїми законами? тому що для Е.Ф українські закони не діють! як доречно автор підняв цю тему яка я була обурена!це середньовіччя,а не цивілізована країна в Здолбунівському роддомі!наскільки я знаю вже не раз стояло питання про її звільнення, але кожного разу чи то вона викручувалась, чи то в неї були звязки в Рівному, – треба з цим покінчити! дійсно. жінки які мали проблеми з нею, дуже рідно про це говорять. а треба говорити!по кожному випадку провести розслідування! я вже мовчу про те, що ніхто не можу лягти і виписатися з гінекологічного відділення, що при роддомі без відома Е.Ф., черговий лікар тут ні при чому!я раз там лежала знаю, бувало що вона свідомо затягую виписку, чекаючи матеріальної подяки! це нормально??!! а про ті трагедії, біди які вона зробила жінкам, дітям краще і не згадувати тут….

   • оля

    моя тьотя коли була вагітна то Млюшка положила її на збереженні на 39 неділі вагітності і почала її укріпляти! коли тьотя на 41 неділі зрозуміла що щось тут не так,попроила чоловіка поїхати в рівне в пологовий будинок №2 і проконсультуватись з лікарем, то лікар сказав “негайно везти її на Рівне”! коли тьотя пішла до Мілюшки по документи вона їх порвала в тьоті на очах і сказала що нічього їй не дасть щей і обізвала “тварюкою неблагодарною”!! і хто його знає що було б якби тьотя не поїхала на Рівне!

    • вікторія

     в мене теж тьотя народжувала в Мільюшкі! її теж спочатку укріпляла на останніх тижнях! а потім викликала роди, і так приймала роди шо зламала дитині ключицю в плечі і зробила гематому в голові!!!! дитині зразу після пологів кололи уколи щоб розсосалась гематома! в підсумку дитині 4 роки а вона щє досі не розмовляє!!!!!

 • Ірина

  в доповнення до вищесказаного, слід сказати що це стосується не лише Е.Ф., але ще багатьох лікарів роддому! варто лише перевірити всі нещасні випадки з дітьми і породіллями, і встановити хто був на родах, це не так складно для головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ . варто згадати про ту ситуацію, коли по Здолбунові ходив слух, що на роди прийшла пяний лікар, яка не втримала здорову дитину після пологів, дитина впала і через декілька днів померла?!! весь Здолбунів був в шоці!! таких фактів багато. буває що навпаки, породіль по 2 діб тримують в роддому з відійшовшими водами, мотивуючи це тим, що ще не всі води відійшли, А ХТО ЇХ ВИМІРЯВ??. як наслідок в результаті кисевого голодування дитина народжується з вадами розвитку,не сидить не ходить. це легко можна перевірити, по карткам таких хворих дітей – де народжували, в кого, як проходили роди.
  так, можливо дехто виступить в захист лікарів, але один такий нещасний випадок перекреслює всі хороші! ще якби дійсно лікар вибачився, пояснив ситуацію, не було такого обурення серед жінок! а в них морда кірпічом і ми тут ні при чом!! якщо стаються нещасні випадки при родах, вони завжди мають бути розслідувані, а винні покарані, хоча б догану якусь дати, а в Здолбунові, або взагалі не розслідуються , або вже на другий день так перепишуть документацію. що і лікар був не той, та і у вас при вагітності були проблеми…
  дуже прошу шановну редакцію серйозно віднестись до цією проблеми і все таки добитися оновлення нашого Здолбунівського роддому!

  • Я шокований від тієї інформації, яку ви написали… Насправді ще ніхто із близьких моїх не народжував у Здолбунові тому про це все чую тільки в інтернеті. Якщо це правда – ту жінку, “Е.Ф”, варто як мінімум відправити у тюрму.

   • Лео.

    Раньше к суду , потом в тюрму.А то ты рассуждаеш , как буд то ты судья…

    • Зверніть увагу на мої слова “Якщо це правда”.

     • Лео.

      от куда ,ты можеш знать ? це правда или нет…

     • мда… Очевидно ваші знання української мови на рівні першого класу… як і російської, судячи по кількості помилок. Ніде не було констатації, що це правда, тому і написав “ЯКЩО це правда”. І досить тикати, шановний.

     • Марина

      Мої знайомі 4 рік судяться з цією людиною, якщо її так можна назвати, було все – слідство, сюжети по телебаченню нічого не можуть доказати Кругова порука скрізь. (вона задушила їм дитину)

   • Ірина

    на жаль те, що я написала лише 1 % від того, що дійсно відбулось і відбувається у Здолбунівському роддому! таких ситуацій як описала я і “Маша” тисячі…..

    • Ірина

     дуже поширена практика в Здолбунові,так зване “видушування дитини” -коли жінка не може розродитися, зверзу на живіт починають давити лікарі-акушери, медсестри і таким фізичним способом народжується дитина. наскільки я знаю по медичним протоколам сучасним міжнародним, до яких іде Україна – ЦЕ ЗАБОРОНЕНО!але тільки не в нашому роддомі! навіщо псувати статистики щодо природніх пологів, якщо можна таким методом народити і не проводити кесерів розтин! а далі за проблеми з дитиною ніхто не відповідає, знову – ми тут ні при чому! внаслідок такої процедури “видушування” у дітей виникають тяжкі родові травми, як наслідок діти або помирають або народжуються хворі, звичайно комусь поталанить і народиться здорова дитина. але ризики родових травм дуже великі. тому цей метод у заборонено.

 • Я теж, як і Ярослав шокований розповідями про наш пологовий будинок, але що мене обурює,це те що НІХТО з великої кількості постраждалих батьків нічого не зробили для звільнення і покарання винних працівників.

  • ірина

   коли трапляється біда, на жаль, людям не до того, щоб встановлювати справедливіть. а потім проходить час – не хочуть знову повертатися до цієї проблеми – ЇМ ТЯЖКО ПРО ЦЕ ЗГАДУВАТИ. багато хто і не знає. що їхня біда повязана з непрофесійністю лікарів, багато хто просто боїться. бо ті хто спробував предявити претензії, отримав сильну відсіч зі сторони лікарів роддому – вони починають розказувати, що фізіологія така, вагітність тяжка і т.д. прості люди не знають тонкощів юриспруденції та медицини. деякі писали скарги. проводились розслідування в обласному управління охорони здоровя. але чи там є звязки у Е.Ф чи така в нас система – ніхто не визнає вину лікарів, завжди знаходяться якісь пояснення! в європі існує 5-10% медичних помилок. в Україні 0%, є тільки одиничні справи, які доведені постраждалими до кінця і вину медиків доведено, хоча самі медики її до кінця все одно не визнають. по ТСН неодноразово показують такі факти.
   в даному випадку мова йде не про медичні помилки, а про непрофесійність лікарів. але і її не хочуть в області визнавати!люди знають, що ті, хто звертався нічого не добились, через те і самі не звертаються.
   ось чому все їм сходить з рук. але я з вами згодна, якби громадяни відстоювали свою позицію і права як в цивилізованих країнах Європи такої проблеми у нас не було б!

   • Схоже у нас тільки допомагають у вирішенні питань, трахтори, покришки і коктейлі молотова.

    • Крістіна

     і повстання народу!

  • лікар

   просто відсутня комісія з лікарської етики- за кордоном колеги найкраще розбираються з такими проколами й дають їм оцінку, тому там непрфесіоналу набагато важче ( не неможливо ) утриматись на роботі

 • Лео.

  Влада сменилась,а система осталась…ПОЧЕМУ ???

 • Маша

  Довго не могла завагітніти, а коли завагітніла радості не було кінця. На 38 тижні в мене почалися виділення, я з радістю зібралася в роддом, але уявіть собі -мої 38тижнів швидко передивилися і сказали- 35тижнів. На всі мої підрахункі, да і УЗІ виходило 38тижнів, але ж лікарі у нас “кваліфіковані”, наговорили що роди передчасні на такому сроці дітки не виживають, а ті що виживають лежать в кювезі , наговорили,,,,,,,,,Почали колоти щоб зупинити схваткі- 2неділі покололи і я поїхала додому. Через тиждень у мене знову почалиля прозорі виділення( я собі подумала води) поїхала в лікарню, лікарі сказали ну лягай вже 38тижнів можна родити(по моїх підрахунках і по останньому Узі в мене вже 41 тиждень) . Лежу в роддомі ще 10днів, а з мене так звана пробка виходить(за 10 днів мене на стулі 1!!!!!раз дивилися).Я постійно говорила -да скількі ж днів та пропка може йти?Сказали -ждем .Одного прекрасного вечора лежу ,а рухів дитини майже не відчуваю, сидимо з дівчатами я кажу- мені здається що з мене води відходять, а не пропка. У мене дуже зменьшився живіт, а лікарі що не зменьшився,а опустився, Вранці телефоную до мами і кажу, що треба їхати на УЗІ бо мені це все не подобається. Коли тато приїхам машиною і я вийшла, він у великому здивуванні каже- а де твій живіт, і тут я зрозуміла що це БІДА (щоб відпустили на УЗІ лікарці дала 100грн це у 2006році). На УЗІ лікар Зоряна була в шоці 43 тижні , води майже відсутні, дитя задихається,срочно кесарити ,почався УЖАС позвонила до чоловіка і сказала , молися за нас,ми їдем кесаритися. Коли приїххали назад в лікарню, у нас був ще більший шок, ця обнаглівша шайка почали на мене кричати нащо я поїхала на УЗІ і що за дурацька паніка. Але це ще не кінець, всі лікарі були добряче випивші, у одної “лікарші” було день народження, зі мною була мама, тато , сестра і свекруха, всі були в шоці коли мене вивезли з операційної, а з відти запах , як із-за забігайловкі.Мало того що розрізали як свиню з одного боку в інший, я 10 днів не могла ходити,рана сочилаля, я думала що свіх так кесарять, але коли кесарили за другою дитиною вже в Рівному я на 2 день вже ходила по ступеньках , а на 3 день виписали. Так, заперучувати не буду, стратили 3000грн, але до мене бігали через кожну годину, чоловік постійно був зі мною. У Здолбунові теж платила, але лікарі бабло забрали, і медсестри мене забули, і коли до мене хтось приходив то в кишеню треба було дань дати щоб пустили. А куди звертатися за допомогою, якщо лікарі вбивають дітей і далі роблять, ще ніколи не чула щоб із-за лікарської халатності посадили…. Бог суддя такім лікарям. Одна хороша лікарша, це моя думка, Мартинчук Наталя Миколаївна

  • Танюшка

   Валентинівна

 • Маша

  а ще похвалю лікаря Любомира

  • ірина

   дійсно за лікаря Любомира, не знаю як прізвище, можна сказати тільки хороше, дуже добра людина, не зверхня, з розумінням відносить до жінок. навіть краще ніж жінки-акушери. якби таких по більше в Здолбунові, то можна було б і тут народжувати, а не їхати в рівне.

  • Анастасія

   Я коли була вагітна своєю першою дитиною, в мене була угроза переривання. Я прийшла в пологовий він мені сказав що в мене запалення нирок. А через два дні мене положили в лікарню на збереження. Коли вже я родила він також був на зміні, я двоє суток проходила з ужасними схватками і за двоє суток він до мене підійшов тільки 3 рази. і навіть нічого не допоміг. Якби не заступила на зміну Ольга Олексіївна, я б незнаю чи родилася моя б дитина живою. Кого кого а Любомира Євгенійовича я б вигнала в першу чергу. Спеціаліст з нього ніякий.

 • Лена

  по халатності Емілії в моєї родички дитина з дцп . вона після родів відправила її до моргу, алевсі в паніці сказали покажіть нам дитя яке померло .швидко зпохватилися, а дитя ще було живеньке . спасали . але наслідки найжахливіші .в заключенні так і пишеться по вині лікаря ! доказати нічого не змогли, її таки не звільнили . це було більше 10 років назад.та жінка мені просто страшна людина ! сама я також не наважалися народжувати , адже у родині є досвід з цією жінкою.

 • Татьяна

  ой та Емілюшка і мені нерви потріпала будучи вагітною. я не бачила причин щоб лежати в них в патології , а вона то мені тонус придумала, я відчувала що того тонуса нема , на такому терміні то вже матка тренується. коли попросилася додому , то вже придумала що в моєї дитинки не чути серця . вона мене доводила своїми висказами до сліз.аа то гона справді не було нічого , аналізи добрі, почувала себе також добре , вдома мені краще було знаходитися чим у лікарні з їхніми налякуваннями .на відріз відмовилася більш потрапляти до нас в роддом. народжувала в Рівному. моя знайома народжувала , то поступила зі схватками, потім в неї вони пропали і тримали більш 10 днів , накололи її вибачте на слові різною фігнею да й по всьому. в дитинм ще в животику почалася розвиватися тахікардія серця.

 • Крістіна

  https://vk.com/id229254314 моя сторінка у вк, там є опитування що до лікаря, а також на сайті Здолбунів-онлайн vk.com/zdonline?w=wall-56147079_348, хто не може проголосувати, може залишити коментар, подобається йому лікар чи ні. Якщо ми перестанемо мовчати, ми доб”ємось її звільнення та сподіваюсь ув”язнення. Дуже б хотілося організувати зустріч усіх “постраждалих” від халатності наших лікарів. Я розумію що тяжко та боляче, і ніякі співчуття не допоможуть, але прошу подумайте про інших вагітних, про своїх донечок та рідних, яким також ще народжувати. Чому маючи пологовий будинок у своєму рідному місті, ми маємо їхати в область?

 • Крістіна

  Мені запропонували допомогу у вирішенні цього питання ” Маю час тобі більш конкретно відповісти. Стаття твоя цікава але не повна, я не журналіст але більш менш уявляю що таке журналістське розслідування після якого пишеться та публікується матеріал (збираються фото-відео докази інколи прихованими камерами, оптуються свідки, потерпілі, зібрані матеріали зазвичай можуть не мати юридичної дієвої сили але здатні створити бурю у ЗМІ), це по перше. По друге мають бути потерпілі які, давали чи здатні дати заяви та покази в правоохоронні органи або в у відділи прокуратори. Вірю в те що це мабуть неодноразово робилось, але так і ніхто не наважився або не захотів іти до кінці. Я особисто цю пані «лікаря» не знаю та й після описаного навряд чи хотів би її знати, моя жінка народжувала у Рівному у дуже класного чоловіка лікаря-акушера, з котрим ми познайомились уже на самих пологах, абсолютно ніяких грошей він не вимагав, а свою роботу з нашої точки зору зробив дуже професійно. Отже якщо не хочете бачити в Здолбунівському пологовому дану особу,зроби певні дії – знайдіть чи знайди тих осіб які потерпіли, котрі захочуть свідчити, писати заяви та давати покази, і ми разом доведемо цю справу до суду, а в суді підтягнуться і старі справи, старі зловживання та недбальства цієї особи. Це робота не на один день та мабуть і не на один місяць. Христино, на кожний дах знайдеться ще кращий дах, було би бажання… віриш?” – давайте спробуємо разом навести лад в нашій лікарні, чудовий буде приклад для усіх лікарів!
  Кінець розмови в чаті

 • Оксана

  добрий день, прочитаючи цю статтю робиться страшно. які бувають “Чорні” люди. Звичайно саме лекше у своїх проблемах звинувачувати когось, а ніж себе. Я мама двох прекрасних дітей які зявилися на світ за допомоиї Емілії Федорівної. Цікаво чому ніхто не пише скільки коштують пологи у рівному. НЕ говоріть мені що дешево. НЕ ПОВІРЮ НІКОЛИ. У мене знайома цього року народжувала у пренатольному заплатила багато(за місце, лікарю, санітаркам) бо вона з рівненського району. коли я народжувала першу дитину у 2008р. у пологовий будинок привезли жінку з рівного не памятаю в якому пологовому будинку вона народжувала. Но рятували хх у здолбунові. Проблема була у тому(не відішла уся плацента) і іі відпустили до дому. вона сама попросилася до Емілії Федоровної. і вона її врятувала. Я свідок цьому. Так що давайте не будимо чорнити лікарів. Можливо у чомусь вони і винні, але не у всьому.

  • Ірина

   то може за її 10 вдалих операцій пробачимо їй 100 невдалих? а нащо кожну кесарити? І навіщо вирізати матку? Я лежала в лікарні в Рівному з жінкою з Уїздців, в неї 3 дитина, 3 кесарів. То казала що за 2 вагітністю їй Е Ф так і сказала, кесарю але матку виріжу! І чомусь вірю живій людині, а не аноніму!

  • Анна

   ви судите тільки по собі, у вас все добре, значить всі брешуть чи як? комусь допомогла, не заперечую, але скільки покалічила??? ви бачите що люди пишуть не просто погане на неї, а конкретні ситуації, проблеми! деякі мої знайомі теж позитивно про неї відзиваються, в кого все пройшло б нормально і без неї…. але тих хто розказує страшні речі в десятки разів більше!!так не повинно бути коли йде мова про завідуючи чи головного лікаря роддому!! не можна за одну добру справу, яку вона комусь зробила, забути 20 бід, які спричинила! в європі таке не проходить, вже за одну сумнівну ситуацію вживаються рішучі заходи! а у нас – а вона ж комусь допомогла, значить все нормально, забудем ту трагедію, цю проблемну дитину, ці тяжкі роди, і хай далі працює?!!!

 • Лєна

  Дівчата , жінки . давайте не будемо сваритися ! ніхто не каже що вона всім погана така лікар! дійсно є люди які їй дякують -це природньо подякувати лікарю який прийняв пологи і все пройшло добре .але ж дійсно жінки , матері обурені кому вона скалічила діток ! і таких випадків дуже багато .просто так про людину з доброго дива не будуть погано казати, є значить на то причини ! і діло не в грошах як пише пані Оксана , дійсно в Рівному дорожче – але на мою думку це того варто, ніж залишитися з поганими наслідками в нашому роддомі. бо з Емілією Федорівною це як гра “русская рулетка” повезе чи не повезе при пологах. знайомі народжували в нас , то казали що вона за 100 і 200 грн буде пригати . скакати . великі гроші там не ходять як деякі кажуть !але наголошу це того не варте .я рада за тих жінок в котрих все добре , але і співчуваю матерям яким наш такий звісний завідувач покалічив і є такі випадки що на все життя . це саме сумно .

  • Ірина

   так дійсно про Любомира ніхто поганого не пише, я його знаю лише заочно по відгукам – і всі вони хороші! чому ж про Дробот такі погані відгуки??!!! значить є доля правди в цьому!

  • Юля

   Вона бере і великі гроші, моя сестра 5 років назад заплатила 550грн. 300 Е.Ф. 200 акушерці 50 санітарці, дитині зломали ключицю коли діставали. Занесли їй інфекцію, темперетура 40, дитя плаче і ніодна за 3 години не прийшла не спитала як ви!

 • S&V

  Терпіли довгих 35 років?дуже скоро всі Ваші сподівання здійсняться.Певні кроки були зроблені , і вони будуть мати логічне завершення.

  • Юля

   Тобто? За неї візьметься прокуратура? Чи вона просто як нівчому не бувало піде на пенсію?

 • Лєна

  ” У вас одна вода, дитя мертве плаває, розчленоване, куди вам народжувати, робимо аборт!” є сумніви до цих слів , якщо дитя розчленоване( не дай Бог звичайно) як при такому роблять аборт ? я звичайно не лікар , але якось не до складу .може я помиляюся !!!і взагалі я прожувала цю тему що тут опублікували і вважаю що це абсурд! якась дівчина вирішила собі так . чого ви вирішуєте ? чого не вирішують і не страйкують матері яким Емілія Федорівна зробила біду ? де ті мами ? де їхні заяви ? я вважаю панянко ви на себе багато взяли . де ваші докази офіційні ? я не захищаю Дробот , але вважаю це наговір на людину якщо у вас нема офіційного підтведження .

  • Таня

   Ну ви знаєте, доказів досі немає і про загибель Кеннеді. Щось довести в нашій медицині неможливо. От як я чи ви (не медики) доведемо неправильність дій медиків? Ми справді мало що в цьому розуміємо. У Європі є спеціалізовані адвокати, які беруть на себе захист клієнта саме в таких випадках. А в нас працює корпоративна солідарність – медики своїх не здають.

   • Лєна

    нема питань.я тільки за щоб вона відповіла за вчинки.але мало віриться що вийде,бо досі це нікому не вдалося! хіба зібрати людей і піти бастувати до роддому щоб для початку вона звільнилася з посади не тільки головного лікаря а назавжди звідти пішла.

   • випадково прочитав

    а ще там є кримінальна і матеріальна відповідальність за бездоказове звинувачення- прошу до суду й дведіть це

  • Юлія

   ” У вас одна вода, дитя мертве плаває, розчленоване, куди вам народжувати, робимо аборт!” є сумніви до цих слів , якщо дитя розчленоване( не дай Бог звичайно) як при такому роблять аборт ?- а шо хай гниє плод в середині? може не аборт може операція, автор теж міг переплутати, хотя Е мала в віду одне- вбити дитятко.

 • 7777777

  в мене також є знайома в якої дитина з дцп , через Д. Емілію . жахлива ситуація. їй повезло люди з цим змирилися за роки , і ніхто її навіть не згадує. Бог їй суддя ! от вона і бігає до церкви вимолювати гріхи

  • Юлія

   тому їй і везе бо всі змирюються, а так не нада!А те шо дітей продавала і її зловили тоже знають, але отпустили.

   • 7777777

    як вам сказати, подавали заяви обіцяли звільнення її, але як бачте результат. така в нас влада. треба ще й наказати хто її кришує, медсестер які в курсі і мовчать , тим більш допомагають і допомагали їй робити пакостиві справи.щоб всі відповіли !!!!треба звертатися вище , в Київ .

    • Юлія

     то треба шоб усі мами “разом” знову пішли в прокуратуру із копіями старих заяв, і мені кажеться хватить взять із собою журналістів і все

 • Ольга

  Я хочу сказати декілька слів про Емілію. Цій людині вже давно пора на пенсію, та звільнити місце іншим, бо ніхто, ще раз наголошую НІХТО не хоче працювати там поряд з Е.Д.А тим паче – народжувати. Багато мені також розповідали про її “роботу”,сама я не раз також з нею стикалася, правда , народжувала я у Марії Омелянівни(може хтось її пам”ятає) але я думаю, що Е.Д. вже не довго залишилося там працювати… Ще я хочу сказати, що раніше було таки інакше, (це не стосується особисто Е.Д.),коли працювали лікарі , акушерки у 80-90 роки, пам”ятаю таких, як Євдокія Петрівна, Ніна Георгіївна, Євдокія Антонівна, Ірина Йосипівна, Олексій Дем”янович. Мені здається, що про них можна сказати добрі слова… Але , мабуть, таки всю “картину” псує Е.Ф.

 • Рина

  Доброго дня
  усім!хочу написати і про себе. Я лежала в Здолбунівському роддомі довго. Мене прийняла,
  як завжди, Емілія Федорівна Дробот (ЕФД). Написала купу ліків, серед яких були
  сильні гормональні. В мене був просто тонус підвищений(бо багато нервувала
  із-за роботи). Потім інші лікарі казали: лише побільше лежати, гуляти на
  свіжому повітрі, не нервувати, пити вітамінки, от і все лікування. Мене вона –ЕФД-
  залякала, що мені лежати довго, що дуже погано, живіт твердий, загроза
  переривання вагітності. Я завагітніла вперше, і боялася всього, тому повірила
  одразу. Через декілька тижнів дівчата які лежали зі мною сказали щоб я
  поступово спригувала з гормонів, так всі роблять, інші лікарі так казали,
  пошепки, щоб ЕФД не чула!!!!!умови в роддомі жахливі: я лежала взимку- холодно,
  з вікон дує, в коридорі дубарня, в душ, чи біде не можливо
  сходити-ХОЛОДНО,всюди чорна пліснява,весить над головою павутиння!!!!!!відпрошувалася
  додому помитися 1 раз в тиждень, то не пускала, а лише за гроші!!коли все це
  дістало, сказала, що мені треба поїхати…,ЕФД сказала що караул, ніякому разі,
  що в мене погана ситуація, а за гроші(не малі) легко відпустила. Тоді я поїхала
  до іншого лікаря в Рівне, який сказав що в мене все добре, тільки потрібен відпочинок,
  без нервів і все,а коли йому сказали хто мене лікує, то махнув рукою, про ЕФД
  знає…

  коли ЕФД
  дізнавалася що дівчата їздили до інших лікарів, то сатаніла, кричала, виганяла
  з роддому, щоб йшли народжувати там де консультувалися. Хабарі бере за
  все!!!!при мені дівчині лікувала яєчник, вже на операційному столі їй проткнула
  яєчник, почалося запалення…і як нівчому не бувало.в Здолбунівському роддомі
  хороших лікарів можна перерахувати на пальцях однієї руки. З кимось іншим
  домовитися не можна, бо ЕФД запустила своє павутиння по всьому роддомі,приймає
  роди тільки вона, і навіть не в свою зміну приходить, тільки щоб не дати іншим.
  Я народжувала в Рівному, без проблем, дуже хороший лікар Коновальчук Василь
  Іванович, не брав гроші (навіть вже при виписці!!!), чоловік настояв, із
  вдячності. Лікар ходив до мене кожен день, спостерігав як я. звісно інші (і
  лікарі, і медсестри, і санітарки) є такі як і ЕФД, але я їх не зустріла , слава
  Богу. Знайома народжувала в Здолбунові, у ЕФД, дитину ледь врятували, води
  відійшли а схватки не почалися, дівчину протримали 12 годин!!!нічого не робили!!!!,
  а вже потім ЕФД терміново положила на стіл, під ніж! Добре що все добре
  закінчилося.

  Отож, не бійтеся,
  пишіть, розказуйте, скаржтеся!!!!! Це ж наші діти! Не повинні такі люди мати, навіть,
  доступ до вагітних, дітей, не кажучи вже про лікування!!!!

  • Світлана

   Уже не матиме! Суд відмовив їй у відновленні на роботі. В нашому пологовому новий керівник, Міля на пенсії.

  • альона

   Я 3 тижні тому народжувала в здолбунівському роддомі і хочу сказати що умови там хороші і лікарі також,особливо Ольга Іллівна і Наталя Валентинівна,всім звичайно не вгодиш,але вони для мене в першу чергу чуйні люди,які підтримали під час родів і після того як виписали. Нівчому відмови не було, тільки дитина вночі заплаче вже дитяча медсестра в палаті, акушери допомагали з грудним вигодовуванням, прибирали в палаті 2 рази на день,гаряча вода цілодобово, родзал шикарний. На обході постійно питали чи все в мене виходить(хоча це друга дитина). Їсти давали 3 рази на день, при чому навіть приносили в палату. Я народжувала 4 роки тому в перенатальному, то там умови були набагато гірші, і лікарі заходили лиш якщо платиш, а в здолбунові заходили поствйно, і питали чи все добре чи може щось треба, це при тому що я нікому нічого не платила!!!! Лікарка яка приймала роди побачила що в мене вивернута шийка після 1 пологів і зробила ще міні операцію при чому про гроші навіть мови не було. А Мартинчук Н.В навіть стояла і гладила мені волосся казала що все загоїться і ще по третю дитину до них прийду… От така моя історія, так що всім рекомендую цей пологовий.

 • Olga Lopatyuk

  Порадьте будь ласка гарного гінеколога в м. Здолбунів! Я родила 2 місяці тому, і хотіла щоб мене оглянули!

 • небайдужий

  Ця баришня подала апеляцію .Суд призначили 5 чи 6 грудня пропоную всім об’єднатись щоб поїхати під суд.

  • Світлана

   Про точну дату і час суду ми повідомимо. І їхати треба, це точно.

 • Галина

  Доброго вечора! може має хтось номер гінеколога Наталії Валентинівної в м. Здолбунів?

 • Олег

  Кажуть, що байдужість – абсолютно погане почуття. Але я з цим погоджуюсь лише частково, адже в житті трапляються такі ситуації, коли потрібно бути байдужим. Наприклад, досить реальна ситуація, котра виникає в сучасному житті досить часто: тебе провокують словами або вчинками на безглузді або погані дії. на жаль, із власного досвіду знаю, що це таке. Я вважаю, що в таких ситуаціях краще на “провокатора” не звертати уваги взагалі, тобто, бути байдужим.
  Хоча взагалі байдужість – негативне почуття. Байдужість породжує негаразди у відносинах між друзями (хоча справжні друзі ніколи не стануть байдужими до тебе), неблагополуччя в родині, конфлікти в суспільстві та призводить до загальної байдужості. Польський письменник Бруно Ясенський казав: “Не бійся ворогів – у гіршому випадку вони можуть вбити. Не бійся друзів – у гіршому випадку вони можуть зрадити. Бійся байдужих – вони і не вб’ють, і не зрадять, але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство.” І знаєте, він правий. Адже лише байдужі люди, котрі завжди залишаються осторонь подій, що трапляються, дозволяють існувати негативу.
  Тож не будьмо байдужими! Давайте навчимося помічати те, що відбувається перед нашими очима, звертати увагу на події, що трапляються. Будьмо уважними до інших та відкритими до людей, аби не виникло тієї загальнолюдської байдужості, котрої нам потрібно остерігатись.

  5 грудня 2014р м Рівне вул Шкільна 1. На 09-30 відбуд засідання у справі за апеляційною скаргою Дробот Є Ф про поновлення на роботі.

X