Пологовий будинок Здолбунова, або будинок жахів…Чому “жах” досі у кріслі?

0 378
Фото - www.svitodar.org
Фото – www.svitodar.org

Чомусь коли мова йде про Здолбунівський пологовий будинок, мені зазвичай хочеться кричати нецензурними словами. І здавалося б чому? Адже це місце нового життя, місце яке робить людей найщасливішими у світі, місце справжньої та чистої любові. Та на превеликий жаль, до здолбунівського пологовогу будинку це не відноситься. Справжнє щастя там здобувають одиниці. І якщо ремонт і санітарний стан задовільні, то є колектив лікарів, акушерів та санітарів…і завідуючою відділенням. Головний лікар акушерсько-гінекологічного відділення являється Дробот Емілія Федорівна.Чомусь саме це ім”я викликає найбільшу хвилю обурення жителів Здолбунова та жах у вагітних жінок. Свою “криваву” репутацію вона здобула давно, а саме: не те що любов, а жадібність до грошей, халатність та байдужість до пацієнтів, улюблений метод родів “кесарів розтин(останніх 2-3 роки із новою функцією “видалення матки”), більше 10 дітей з вадами, кожне 3-тє дитя при пологах ломає ключицю,більше 30 дітей так і не побачило цей світ…

Я мати 2 чудесних янголів, яких народжувала у області м.Рівне, так як і більшість мешканок здолбунівського району.Здоров”я дитини понад усе! Порівнювати є з чим. І чесно скажу можливо навіть дешевше, ніж в Здолбунові. Також хочу наголосити, що і в здолбунівському пологовому будинку є чудові лікарі, акушери, але знову Емілія Федорівна забороняє обирати пацієнту лікаря, хоча по закону “Відповідно до статей 34, 38 Основ кожен пацієнт, який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій. Пацієнт також вправі вимагати заміни лікаря.” вирішувати пацієнту.

А взагалі для чого це все я написала? Мене( та і не тільки мене) цікавить чому Емілія Федорівна досі у кріслі? Нам вдалося подолати “банду” при владі, то чому ми не можемо подолати “бандитку” у своїй лікарні? Влада змінюється чи ні?

І наостанок приведу приклад моєї матері, яка народила мені чудову сестру 11 червня 2004, вагою у 4700г,у перенатальному центрі м.Рівне. Будучи вагітною коли мама прийшла до Емілії Федорівни, та їй сказала- ” У вас одна вода, дитя мертве плаває, розчленоване, куди вам народжувати, робимо аборт!” – Після цих слів мама зі сльізьми пішла до костелу, помолилася, і поїхала в діагностичний на УЗД, де її заспокоїли і сказали, що все гаразд, ніякої загрози життю породіллі немає.

Джерело  – kristinakh-k.livejournal.com

Коментарі
Завантажується...