Непородистий пес, що чекає господаря біля супермркету в Києві - стандартне явище

Непородистий пес, що чекає господаря біля супермркету в Києві – стандартне явище

Так уже склалося, що найбільшою проблемою невеличких провінційних містечок типу Здолбунова останніми роками є ситуація із бродячими собаками яка, ніде правди діти, стала заледве чи не основною. Зграї собак численність яких коливається від кількох особин до кількох десятків можна зустріти у Здолбунові і вдень і вночі. Переважна кількість цих собак не є агресивними, а якщо ще й бачать що ти їм несеш якісь “смаколики” ладні тобі і руки облизати і до під’їзду провести “захищаючи” нового “хазяїна” від інших чотириногих. В кожному потенційному двоногому, який їх пригостив бодай кісточкою, собаки вже вбачають потенційного господаря, який нарешті їм надасть прихисток і таку бажану можливість служити. Проте у Здолбунові людей, які собак прикормлюють кісточкою, а не “копнями” та криками, можна перерахувати на пальцях однієї руки, а тих людей, які тримають у квартирах непородистих безхатченків ще менше. Пишу саме за мешканців квартир тому, що порівнюю із Києвом, де приватний сектор фактично відсутній.

З непородистими собаками в магазин ходять як люди з вищим рівнем достатку, так і пенсіонери

З непородистими собаками в магазин ходять як люди з вищим рівнем достатку, так і пенсіонери

У столиці практика утримування в квартирних умовах екс-дворових собак більш аніж розповсюджена. В моєму невеликому 5-поверховому будинку на 3 під’їзди є дві сім’ї, які утримують три собаки “дворянської” (від слова “двір”) породи. Двоє із цих псів живуть у далеко не бідній сім’ї – чорний джип престижної марки підтверджує те, що якби було бажання вони взяли б такого популярного хаскі чи золотистого ретривера, проте кілька років тому вони забрали двох щенят у дворової собаки, яку після цього стерилізували своїм коштом. Такий випадок не поодинокий, адже за 5 хвилин дороги від моєї квартири до супермаркету я щоразу зустрічаю як мінімум 1 “дворнягу” з нашийником, повідком та, що основне, господарем. Чи багато ви бачили у Здолбунові людей, які в гідропарку вигулюють не вівчарку, лабрадора, або ж кокера, а непородисту собаку? Питання риторичне. Можливо причина “нелюбові” до дворових псів закладена у провінційних комплексах? Адже вони нічим не відрізняються від “розумних” німецьких вівчарок (на першому фото непородистий пес який слухняно чекає господаря із супермаркету), та “гарних” ретриверів (помийте та відкорміть дворову собаку і вона може виявитись ще гарнішою). Очевидно жителі Києва це зрозуміли і зараз навіть входить в моду тримати вдома звичайного “дворянина”. Сподіваюсь, що ця тенденція колись дійде і до Здолбунова, адже частково саме завдяки людям Київ фактично поборов проблему дворових собак.

П.С.: часовий відрізок між першим і другим фото (для тих хто сумнівається у тому, що в Києві у квартирах живуть непородисті собаки і це розповсюджене явище) 3 хвилини. Це можна перевірити по EXIF.

  • QwertY

    А от бродячих собак в місті взагалі не повинно бути.
    Кожному необхідно узяти відповідальність. і очистити свій район від небезпечних бродячих хижаків. Коли кожен адекватний громадянин очистить від БС свій район, то відпаде необхідність витрачати бюджетне бабло на маячні програми типу стерилізація, притулки пожитєвого утримання бродячих псів і бездіяльні служби вилову і утилізації БС.

    Формула проста: ВИДАЛЕНО АДМІНІСТРАТОРОМ

    Бiльш докладнiше на: ВИДАЛЕНО АДМІНІСТРАТОРОМ

  • На кожного “догхантера” у адекватних людей знайдеться травмат і арматурина по спині. Ваші “рецепти” видалено. Айпі адресу (хоча прекрасно розумію, що ви з проксі) передам у відповідні служби відповідно до статті про негуманне поводження з тваринами, та розповсюдження небезпечних для життя людей та тварин “рецептів”

X