Пожежна машина “від Порошенка” продемонструвала свої можливості владі району і міста (фото)

0 339

У здолбунівських пожежників сьогодні було справжнє свято – вони нарешті отримали новий автомобіль! Машину продемонстрували владі району і міста, зокрема були голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, заступник міського голови Володимир Кондратюк, перший заступник голови адміністрації Леонід Власюк. Автомобіль на базі МАЗу справді чудовий – його можливості ви бачите на фото.  Машина  відповідає  найвищим вимогам – має вдвічі більший запас води, унікальну техніку, освітлювальні башти, вогнегасники, з якими до подачі води можна працювати в будинках. Все це значно розширює можливості порятунку життя людей.

Промови були короткими , здебільшого гості і журналісти лише спостерігали за демонстрацією можливостей автоцистерни. Ніхто не вручав ключів, не розказував «лише завдяки мені і моїй партії», і це вже непогано.

Депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук таки заліз до кабіни автомобіля, але в промові про свої видатні заслуги (як і партії Ляшка) не згадував. Можливо, всі разом ми таки навчимо наших представників влади і депутатів правильно розставляти акценти і вести себе під час таких заходів адекватно.

Отже, вітаємо наших рятувальників з новою технікою, і бажаємо і їм, і всім мешканцям району, щоб нова машина використовувалась так рідко, щоб і через двадцять років усе ще була новою! Бо пожежники – одна з тих професій, представникам якої хочеться побажати мати якомога менше роботи!

Коментарі
Завантажується...