Прапор Євросоюзу в Здолбунові з'явиться лише разом з пам'ятником Тарасу Шевченку

Прапор Євросоюзу в Здолбунові з’явиться лише разом з пам’ятником Тарасу Шевченку

В Україні останнім часом відбувається процес, на який чомусь не звертає уваги влада (державна) і підконтрольні їй засоби масової інформації. Мова йде про рішення міських рад України про використання під час державних свят поряд з прапором України прапора Євросоюзу. Потік цих рішень краще за будь-які опитування проплачених соціологічних служб свідчить про те, що українці таки обирають західний вектор розвитку держави. Таке рішення 5 червня прийняла і Здолбунівська міська рада. Місцем для встановлення флагштоку зі стаціонарним прапором Європейського Союзу обрано майданчик біля Будинку побуту, де встановлено прапор України.

Проте найближчим часом прапора Європи здолбунівчани не побачать, тому що саме майданчик біля Будинку побуту обрано для спорудження пам’ятника Тарасу Шевченку до 200-річчя з дня народження нашого національного генія. Тому на цій території буде здійснено цілковиту реконструкцію, що дозволить органічно розташувати там майбутній пам’ятник. Сподіваємося, що цей куточок міста стане справжньою його окрасою, а крім того засвідчить як глибокі історичні корені нації і держави (через пам’ятники Тарасу Шевченку і Степану Бандері), так і її європейське майбутнє.

 • q

  “через пам’ятники Тарасу Шевченку і Степану Бандері”… і церквою МП))

 • Світлана Ніколіна

  Думаю, що церкві Московського патріархату в цьому сусідстві буде незатишно, тому вони змушені будуть перейти до Київського)))

 • BLITZ

  Коли собаці нема шо робити то вона…….знаєте шо робить.Так само і влада, зробити все тількі не те що треба.
  Яку користь принесе та тряпка?При тому ми ще не в союзі,щоб вішать їхні прапори,і навряд чі там будем.

 • Світлана Ніколіна

  Ну ви, може, й не будете, а Україна буде. А користі від прапора явно більше, ніж від дебільних програм по телевізору, проте ви чомусь не обурюєтеся. Бо програми не від Євросоюзу?
   

 • BLITZ

  До чого тут програми?Я обговорюю про те чому тратяться гроші на непотрібні речі в місті. Лавочки з центра перетягують в гідропарк…то це на прапори гроші є а на лавночку нема? Шоб похила людини присіла в разі чого…
  Вікову проблему доріг теж не трогають…як поїздиш в маршрутці,то від водіїв можна багато чого почути.
  Мер обіцяє все зробити, да нічого не робиться те шо обіцяється. 5 років жду доки перевулок в дворі зроблять,дом просідає,стіни тріщать,а їм це все до одного місця.
  Багато першочергових проблем є місті чім оця маячня з прапорами і т.д.
  а за рахунок України в союзі…Йдемо шляхом Турції,яка 50 років чекає доки вступить…Не думаю що “Великі європейські демократи” підуть нам на зустріч.Одне тількі вміють язиком терти.

X