Правий сектор на Здолбунівщині очолять бандити "дев'яностих"?

Правий сектор на Здолбунівщині очолять бандити “дев’яностих”?

Коли під час боїв на вулиці Грушевського Україна вперше почула про «Правий сектор», люди повірили, що отримали силу, здатну до рішучих дій, здатну стати новою українською надією. Переконані, що ті, хто йшов під кулі в Києві – герої, справжні повстанці і захисники України. Проте те, що відбувається в Здолбунівському районі, змушує замислитися, що хтось намагається скористатися чужими заслугами і на хвилі народного схвалення піднятися до недосяжних досі висот влади.

Сьогодні о 15 годині в Здолбунові біля БКЦ зібралися кілька десятків дуже різних людей. Більшість із них прийшли на заклик Любомира Кінаха, який телефонував багатьом із пропозицією йти громити міліцію. Частина прийшла, щоб цьому протидіяти. Зрештою все пройшло як мітинг – без смислу й без толку. Начальник міліції Олександр Панасюк прийшов до людей. Питань йому поставили небагато, а сам організатор акції не міг ніяк сформулювати свої претензії. Все звелось до того, що влада погана, і взагалі влада – це майдан. І якщо хтось не послухається людей, то з посади його звільнять. Кінах проголосив, що від сьогодні всі проблеми будуть вирішувати люди на віче. Присутні іронізували, що коли їм не виплатять зарплату чи щось буде не так у якійсь установі, то вони звертатимуться до Кінаха. Проте він не жартував. Назвавши прізвище одного з працівників податкової, пан Любомир заявив, що він хабарник, і запропонував присутнім проголосувати за його звільнення. Люди, більшість з яких поняття не мали, хто такий цей податківець, радо підняли руки, а Кінах оголосив його звільненим.

Навколо постійно ходили люди з пов’язками «Правого сектору». І люди ці в більшості своїй добре відомі здолбунівчанам як такі, що відбували терміни за кримінальні злочини. Багато хто був відверто шокований появою цих людей у такій іпостасі, а враховуючи чималу кількість неповнолітніх на мітингу, навіть прозвучала фраза «діти і бандити». Люди, які пройшли Майдан, не розуміли, чому саме ці особи представляють «Правий сектор», який мав би стати надією на справедливість і порядок.

Редакція сайту поцікавилася в прес-служби «Правого сектору», хто ж його в Здолбунові очолює. Дві години чекали відповіді, бо першою відповіддю було «не знаємо». Потім нас повідомили, що справді Кінаху доручено його формування. Але голова буде обраний на зборах. Що ж до людей, які асоціюються в здолбунівчан ну зовсім не зі справедливістю, то виявилося, що керівник «Правого сектору» в Рівному Роман Коваль сам визнав у інтерв’ю одному з видань домовленості з криміналітетом. Звісно, не всі, хто сьогодні ходив з козирними пов’язками, мають таке минуле. Проте точно люди, які кричали на майданах України «Банду геть!», не мали на увазі, що одну банду замінить інша. Чомусь склалася ситуація, коли під маркою «Правого сектору» хтось намагається легалізувати криміналітет. А якщо врахувати дурнуваті заклики до погрому міліції, згадати те, що відбувається в Криму, то стає очевидно, що ці діячі провокують безлад, а цей безлад може спровоквати іноземне втручання і громадянську війну.

Так що керівникам і бійцям «Правого сектору» в Києві треба добре думати, хто і з якою метою користується їх бойовою і заслуженою славою.

 • Бовдур

  це страшне, люди вiдомi та вiдомо чим вони займались цi Б. та В. та iншi, це бiда для мiста та добром воно не кiнчиться. Думаю час бити у дзвони громадою бо якщо вони влiзуть в адмiнiстрацiю то бомжiв у мiстi збiльшиться в рази. всякий зна про що я.

 • Здолбунівчанин

  Правильно що не вказували прізвищ… Борцика і його шпану срану ще всі пам’ятають… Цікава реакція кондрачка на різку зміну його “дргуга” Кінаха…

  • Сергій Кондрачук

   Реакція різко негативна. Він заплутався та заблудився.
   P.S. Якщо з якихось питань цікавить моя думка – звертайтесь у ФБ та ВК, бо цей сайт я не відвідую.

   • Тоня

    Цікава позиція! Їздити вночі по простих людях з погрозами , кричати ганьба – це правильно. А кінах екс голова заблудився – він що, в лісі? Ось і ваша двойна мораль!

   • patriot

    Ха-ха прикольно якшо глянути на весь профіль то сайт зовсім не відвідуєш. Мда нам тільки борцака мером і всьо, або замом кінаха. Ви кого до влади ведете тітушкі.

 • Сашко

  Писец..доборолись. Знали бы ребята, что погибли,кто благодаря им к власти рвется, они бы под пули за этих не пошли. В Ровно та же херня. Отморозок “Белый” с автоматом ходит. Кого ты боишься в Ровно? Где те титушки с которыми ты борешься? Крышу с бандюгана геть снесло.

 • Микола

  Кінах і гідність не сумісні, щоб йому самому не давати відповідь за свої діяння він підбиває інших громити міліцію, я особисто звертався в прокуратуру з заявою про протиправні дії Кінаха, але реакція рівна нулю….

 • гість

  А чому тільки Кінах? А Кондрачук Тимощук Пшеничний.це одна братія яка тільки б до влади бо їм мало влади давай ще.Час роставить на свої місця цих жополизів регіонівських а зара вже революціонери

 • Марія

  Коли бурлить ріка, то відомо що піднімається на поверхню в піні із дна. Революційна ейфорія може призвести до підміни понять. Щоб не було розчарувань, люди, будьте пильними.

 • Алексіюк Руслан

  а ще на гору піднімається те – що не тоне ніколи))))

 • Oleksandr Kabatskyy

  Це лише говорить про те, що в Здолбунові всім на все ПО**Й!!! Скинули одного царька, прийшли до влади його підХАЛІМИ!!! ЛЮДИ ДОБРІ НІЧОГО НЕ ПОМІНЯЛОСЯ!!! ВИ ХОТІЛИ ВІДСИДІТИСЯ? НУ І СИДІТЬ ДАЛІ В СВОЇХ НОРАХ!!! ЗАВТРА ПРОКИНЕТЕСЬ, А ВАМИ ПРАВИТЬ НОВИЙ ЦАР!!!

 • Oleksandr

  Я відверто був вражений тим “ансамблем” який спостерігав на власні очі біля Бкц, опять знакомит всього лица. В Києві до влади лізуть любі друзі, а тут… Якщо Б. це Правий сектор, вибачте але це пі… ць. Це зрада тих хто загинув на майдані. Так само і з владою – тим хто уже у владі був – “Дасвіданьє”. Люстрація!!!

 • Ірина

  ну якщо кінах формував правий сектор в Здолбунові, то треба зробити висновок саме про нього! який людей він вивів на віче до ДКЦ такий і сам!! здається тут все зрозуміло!!підприємець, який вже раз очолював район, хоче “під шумок” знову прийти до влади?! тільки щось його методи роботи не відповідать ідеям МАЙДАНУ!! Люди дивіться, що робите і кого підтримуєте! щоб вас не обдурили шахраї, прикриваючись майданом!!

  • Бовдур

   ото треба кiнаху докласти що якщо дiло так пiде то буде нести персональну вiдповiдальнiсть, та бойкот громади йому не уникнути.

 • Бовдур

  Тому треба не балакати а людям якi мають доступ до поважних полiтикiв мiста проводити переговори з ними що би вони нi в якому разi не допускали такого беспредела як то входження до влади кримiналiтету. Бо вони полiтики Здолбунова котрi будуть тут обиратись народом мало того що не одержать пiдтримки громади на виборах а будуть ще й звинуваченi в змовi з кримiналом та будуть засудженi людьми та судом. Тi хто йде у владу повинен пямятати що або вони слухають народ Здобунова або вони полiтичнi трупи та протиратимуть штани на судових лавках та тюремних нарах. Народ мiста зможе винести iх з кабiнетiв та доставити за грати. От це треба донести поважним полiтикам мiста якi хочуть заняти кабiнети якi звiльнив наш народ.

 • Олександр

  Кінах ніякого відношення до Правого Сектору не має!!! Всі кого ви бачили з пов’язками Правого Сектору в Здолбунові – воювали проти Беркуту в Києві, а той хто пише таке відверто – трус! Так що не перебільшуйте….. Звертайтесь до Здолбунівського Правого Сектора з компроматами на чиновників та міліціонерів – результат не змусить чекати…..

 • соня

  КІНАХ. БОРЦИК. ВАЛЕРА ГРИЦЮК.ЗАХАР КАЗНОДЗЕЙ. МАЗУРОК І ВСІ ОСТАЛЬНІ—————РЕБЯТКИ ВЫ ЗАИГРАЛИСЬ. ЦЕ ЛЮДИ ЯКІ ПРИМАЖУТЬСЯ ДО ЛЮБОІ ВЛАДИ. ІМ ПРИ ВСІХ БУДЕ ДОБРЕ ЖИТИ. ЛІЗУТЬ В ДЕПУТАТИ. ХАПАЮТЬ СОБІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ Я КІ ПОТІМ ПРОДАЮТЬ. КЛАСС ЖИЗНЬ УДАЛАСЬ!!!!!

 • Лео.

  Все остальные ???

X