Представники мережі «PROSTOR” вкотре не з’явились на суд проти здолбунівського підприємця

0 162

hoaiuwtw2m0Чергове судове засідання у справі мережі «PROSTOR” проти здолбунівського підприємця Андрія Кардаша знову відкладене. Цього разу суддя був, але зате знову не було представників магазину, який власне і є позивачем.

Нагадаємо, що торгівельна мережа подала позов до суду на Кардаша через те, що він у мережі Фейсбук звинуватив їх у фінансуванні донецьких сепаратистів.

Так от, сьогодні представники магазину звернулися до суду з проханням не просто відкласти засідання суду, а й провести наступне засідання у режимі відеоконференції! Мотивували це тим, що Харків дуже віддалений від Здолбунова, і квитків немає, і треба ж прив’язуватись до розкладу руху громадського транспорту…

Все це виглядає дитячим лепетом, бо в Харкові вчиться багато здолбунівчан, і це ніколи не заважало їм вчасно потрапляти на заняття, «прив’язуючись» до розкладу руху транспорту і вчасно замовляючи квитки. І наші бійці, частини яких базуються в Харкові, якось дають собі раду. А тут от ніяк приїхати в Здолбунів, бо ж далеко…

То є пропозиція до «PROSTOR» – як вам так далеко до Здолбунова, що навіть приїхати на завчасно призначене судове засідання ви не можете, то заберіть звідси ваші магазини і продавайте свої товари в режимі відеоконференції. І всі проблеми будуть вичерпані, і ніхто не буде вас, біднесеньких, ображати.

Ну але то таке – побажання.

А наразі суд у режимі відеоконференції призначено на  11 годину 18січня. Що ж, навіть здолбунівчани тепер зможуть побачити, як відбувається дійство в стилі Януковича. Запрошуємо всіх небайдужих.

 

Коментарі
Завантажується...