hoaiuwtw2m0Чергове судове засідання у справі мережі «PROSTOR” проти здолбунівського підприємця Андрія Кардаша знову відкладене. Цього разу суддя був, але зате знову не було представників магазину, який власне і є позивачем.

Нагадаємо, що торгівельна мережа подала позов до суду на Кардаша через те, що він у мережі Фейсбук звинуватив їх у фінансуванні донецьких сепаратистів.

Так от, сьогодні представники магазину звернулися до суду з проханням не просто відкласти засідання суду, а й провести наступне засідання у режимі відеоконференції! Мотивували це тим, що Харків дуже віддалений від Здолбунова, і квитків немає, і треба ж прив’язуватись до розкладу руху громадського транспорту…

Все це виглядає дитячим лепетом, бо в Харкові вчиться багато здолбунівчан, і це ніколи не заважало їм вчасно потрапляти на заняття, «прив’язуючись» до розкладу руху транспорту і вчасно замовляючи квитки. І наші бійці, частини яких базуються в Харкові, якось дають собі раду. А тут от ніяк приїхати в Здолбунів, бо ж далеко…

То є пропозиція до «PROSTOR» – як вам так далеко до Здолбунова, що навіть приїхати на завчасно призначене судове засідання ви не можете, то заберіть звідси ваші магазини і продавайте свої товари в режимі відеоконференції. І всі проблеми будуть вичерпані, і ніхто не буде вас, біднесеньких, ображати.

Ну але то таке – побажання.

А наразі суд у режимі відеоконференції призначено на  11 годину 18січня. Що ж, навіть здолбунівчани тепер зможуть побачити, як відбувається дійство в стилі Януковича. Запрошуємо всіх небайдужих.

 

 • Юрко

  Позивач знаходиться в місті Дніпро, чому їм заманулося їхати з Харкова?
  Спеціально для представників PROSTOR наведу розклад руху поїздів з Дніпра до Здолбунова. Є два поїзди , які дуже зручно зранку прибувають до Здолбунова :
  поїзд 231П Дніпропетровськ -Івано-Франківськ 17.31 – 7.06
  поїзд 088П Новоолексіївка – Ковель 17.40 – 9.30. Зверніть увагу – саме Дніпропетровськ в розкладі , а не Дніпро . Укрзалізниця не працює, або не читають хлопці законів.
  В усякому разі на перший поїзд на 25.12.2016 було багато вільних місць (дивився бо шукав транспорт на Івано-Франківськ).

 • Громада повинна бути ознайомлена з матеріалами справи – копію позовної заяви, будь ласка.

  • Юрко

   Костя, звяжися з Андрієм через Facebook

 • Иван Сергеев

  Цікаве питання, громадо, імпорт товарів російського походження на законодавчому рівні заборонено з 01.01.16, однак, всі більш менш розгалужені українські мережі, торгують таким товаром. Однак, Андрій доколупався тільки до простора, а чого забув уряд, президента, які повинні бути контролерами виконання законів ? А може Андрій-підприємець, підприємствує, в одній і тій самій сфері, що й простор, банально не хоче мати конкурентів?

  • Юрко

   Пане Іване, треба ж і іншим людям щось лишити. Так Андрій підприємець, так же як більшість українців. Проте він не має ніякого відношення до торгівлі косметикою та миючими засобами, тобто комерція тут ніяк не замішана. Він просто українець і якщо кожен українець пройте мимо російського товару його просто перестануть завозити, бе з будь яких законів , які всерівно не виконуються.

   • Иван Сергеев

    В Рівному, є декілька мережевих крамниць, з російським товаром, коли чекати Андрія, з постами до ФБ з аналогічними постами, або акцій небайдужих під проводом Андрія?. Юрко, ви дуже помиляєтесь, відносно того, що, пересічні громадяни, можуть постами в ФБ, щось змінити, без тиску на уряд та президента!!! Звертаю увагу, на інші мережі, більш розгалужені та впливові!!!

 • Костя Согін

  Аспекти-нюанси 2: про бариг, сєпарські домкрати, шлях патріотів

  На жаль, сучасне суспільство в Україні є малопринциповим, бо основою взаємовідносин в більшості випадках є гроші – чим швидше вони робляться, тим багатшою і поважнішою стає людина. Але виникає питання порядності такого шляху та його відповідності національним цінностям українського народу в період кривавої боротьби з агресором. Звісно, можна дешево купити російські товари та швидко продати їх в Україні, підтримавши ту систему, яка сприяє знищенню в боях простих українських людей; така позиція є проявом байдужого відношення до України та відсутності насиченого правильним капіталістичним духом підприємницького хисту.

  Українська правова система відрізняється від європейської чи американської моделей – в нас не особливо практикується прецедентне право й слова сказані чи написані суддям потрібно сприймати таким чином, в якому порядку вони формують суть. Не можна судити людину за узагальнене філософське трактування – “хтось торгує з окупантом… хтось підтримує сепаратистів… хтось сам є сепаратистом”; основою розгляду справи є позовна заява, в якій чітко вказується предмет розгляду і варто розрізняти тексти – “відповідач звинувачує нашу організацію в підтримці сепаратистів (сепаратизму)” та “відповідач звинувачує нашу організацію у фінансуванні сепаратистів (сепаратизму)” – проста гра слів, а суть абсолютно неідентична, й позитивна резолюція суду на користь сторони позивача була б можлива лише у тому випадку, якщо в соціальній мережі на сторінці відповідача було чітко прописано: “…(повна назва юридичної особи) фінансує сепаратизм в Україні”. Досвідчений український суддя відразу відрізнить натяк від констатації – натяк не відноситься до складу правопорушення; людей не можна осуджувати за узагальнене судження в контексті власної оцінки – українець має право на вільне мислення, порядок слів при несистематизованому потоку думок.

  По-суті, майже кожен українець опосередковано фінансує сепаратизм:

  – посадовець підписує документ, що виділяє дотації пенсіонерам в ЛДНР, які за українські кошти годують внучків, що повернулись з передової, обстрілявши позиції ЗСУ;

  – підприємство з працівниками-українцями використовує вугілля, видобуте сєпарами, бо того потребує технологія виробництва та старі зв’язки акціонерів;

  – дівча, наче українка, миє волосся шампунькою москальського виробництва, не підозрюючи, що сплачений в Росії податок за цю продукцію піде на виготовлення отвору в перфорованому бойовому елементі 3Б-30;

  – тощо.

  Позивач повинен розуміти, якою є міра фінансування сепаратизму, й що, по-суті, її можна трактувати по-різному:

  – платити заробітну плату працівнику (позивача), який в соціальних мережах коментує на користь колорадо-стрічкових організацій чи фотографується з тими, хто сепаратизм підтримує, позичає їм гроші – є фінансування сепаратизму?

  – купуючи російський товар, формувати доходи російським компаніям, які свою продукцію надавали й будуть надавати сепаратистам напряму чи в якості гуманітарної допомоги – є фінансуванням сепаратизму?

  – систематично не допомагати українським військовим – є фінансування сепаратизму?

  Моральне право на судовий процес має організація, яка протягом всього періоду протистояння на Сході допомагала українським солдатам всім чим могла – грошима, продукцією, транспортом, волонтерською ініціативою незалежно від походження продукції, якою ця організація торгує, політичних поглядів акціонерів та продавців. Такий шлях патріотів – робити через “не хочу” те, що потрібно країні та відповідає цінностям народу.

X