Прогнилий керівник таки не працюватиме в лікарні (відео)

0 185

 

Прогнилий керівник таки не працюватиме в лікарні
Прогнилий керівник таки не працюватиме в лікарні

Судовий процес за позовом колишньої завідувачки акушерсько-гінекологічного відділення Емілії Дробот до Здолбунівської центральної районної лікарні розпочався майже через дві години від часу, заявленого спочатку. Здолбунівчани, які приїхали на суд, терпляче чекали, спостерігали за чужими судовими процесами, інколи нервували. І це не дивно. Бо можливе повернення на посаду людини, яка принесла стільки проблем багатьом людям через свою непрофесійність і специфічне ставлення до жінок, що мали нещастя в неї народжувати, обурювало практично всіх мешканців району.

На жаль, судді не дозволили відеозйомку процесу журналісту телеканалу «Інтер»,  бо Емілія Федорівна і її адвокат заперечували таку можливість. Якось дивно в нас виписане законодавство – зрозуміло, що в більшості випадків одна зі сторін заперечуватиме. Якщо вже суд відкритий, то хай би таким і був.

Проте потім стало ясно, чому Дробот так не хотіла запису. Жодних адекватних аргументів на свою користь вона не назвала. А дещо з того, про що говорила, скидалося на маячню. Ну як сприйняти всерйоз твердження, що за всі роки роботи на неї була лише одна скарга? Чи що патологія при пологах – це нормально, бо навіщо ж тоді й лікарі? Особливо всім запам’яталась фраза про те, що вона багато років прогнила в цій лікарні. Це Емілія Федорівна повторила кілька разів. Специфічне ставлення до своєї праці, правда?

Як би там не було, а апеляційний суд залишив у силі рішення суду районного і відмовив Дробот у поновленні на посаді. Чітка й аргументована позиція юриста районної лікарні була сприйнята судом, на відміну від патетичної, проте необґрунтованої позиції Емілії Федорівни.

Присутні в залі зустріли рішення суду оплесками, що не так часто трапляється в наших судах.

Редакція ж сайту ще раз бажає Емілії Федорівні довгих років щасливого життя і здоров’я. На пенсії.
[youtube]K4ujvKem1lQ[/youtube] [youtube]OrEc7pdnprQ[/youtube] [youtube]ahbEmbCZROw[/youtube]

Коментарі
Завантажується...