Програма «Безпечне місто Здолбунів» в дії: першого правопорушника знайдено!

0 263

Буквально другого дня після відкриття руху на розв’язці по вулицях Шкільна-Паркова-Шевченка сталася прикра пригода, що призвела до часткового руйнування елементів розв’язки. Добре, що в місті встановлені і працюють відеокамери – вони дали можливість знайти порушника. Ось як про це повідомляє Здолбунівська міська рада:

Питання посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів та об’єктів забезпечення життєдіяльності міста, безпеки дорожнього руху завжди є актуальним. Саме з цією метою у м. Здолбунові було впроваджено програму «Безпечне місто Здолбунів».

Система відеонагляду працює декілька місяців у тестовому режимі, але завдяки відеокамерам, які розміщені в різних куточках міста та працюють в режимі online, вона допомагає працівникам поліції розкривати правопорушення.

Зокрема, вдалося встановити особу правопорушника, який в ніч 11 серпня 2017 року збив дорожній знак встановлений на новозбудованій транспортній розв’язці на перехресті вулиць Паркова-Шкільна-Шевченка.

За інформацією начальника Здолбунівського відділення поліції С.І. Криси,  ним виявився житель одного з сіл Здолбунівського району, який керуючи автомобілем  «Ford Mondeo», рухаючись зі сторони вул. Шевченка в напрямку вул. Шкільної о 02 год 43 хв. здійснив наїзд на дорожній знак та зник з місця пригоди.

За вчинення вказаних дій відносно даного громадянина працівниками дорожнього нагляду сектору превенції Здолбунівського відділення поліції було складено адміністративний протокол по ч.1 ст.139 КУпАП, який скеровано для прийняття рішення до Здолбунівського районного суду Рівненської області.

 

Коментарі
Завантажується...