Як повідомляє група “Здолбунівської сотні самооборони” у соціальній мережі “Вконтакті”: “Сьогодні розіслали першу сотню листів регіоналам Здолбунівщини, які на минулих виборах працювали на ПР. В листах просимо покаятися”. Варто відзначити, що дискусії щодо таких методів викликали на нашому сайті чимало різних точок зору, а також, як виявилося нещодавно, у списку “регіоналів” від “Здолбунівської сотні самооборони” є контакти великої кількості людей людей, що до цієї партії не мають жодного відношення.

 • Силогуб

  А Світлані Ніколіній лист не забули відправити?

  • Поцікавтесь в організаторів.

   • Силогуб

    Тоді, коли працювала на Д.Корилкевича у 2012 році.

    • ну по-переше я думаю вона вам сама відповість на ваші закиди про те, що на нього працювала, а по-друге Корилкевич взагалі то сам вийшов з регіонів і сам пішов з посади голови РДА… Якби ж всі “опозиціонери” були такими ж, як Корилкевич…

     • Світлана

      Відповідаю. Сотні разів і під час виборів, і після них я просила надати листівку, газету, будь що, де б агітувала за Корилкевича – немає такого. Говорили про поїздки по селах – не було такого. Інша справа, що до Корилкевича ставилася адекватно, бо роками він допомагав у багатьох українських справах Червонію, завжди був поруч з патріархом Філаретом. Так, це правда, що коли він був головою обласної ради, то активно співпрацював з УНП. Так що підстав воювати з ним у мене не було. Хоча ні, була – його підтримка Шуля і членство у фракції Партії Регіонів (не в партії). З фракції пішов ще минулого року, а Шуль і сам показав, чого він вартий. Так що якщо говорити про розрив з ПР, то якраз Корилкевич це зробив сам і давно. І ще одне. Зараз у Дубно головою РДА людина з команди Матчука Руслан Сивий, який прийняв цю пропозицію в розпал Майдану від Берташа. Точно знаю, що його підтримують колишні побратими по “Нашій Україні” зі Здолбунова. Кажуть, славний чоловік. Я так не думаю, але воювати ні з Кондрачуком, ні з Тимощуком з цього приводу не збираюся. І Сергій, і голова ради по нашу сторону барикад. Це й важливо.

     • Силогуб

      Пані Світлана, навіть не агітувавши за цього кандидата, Ви отримували гроші виконуючи іншу роботу працюючи на нього. І прекрасно знали від яких він політичних сил. Просто це було матеріально вигідним для Вас. А отже причетність до Партії Регіонів є такою ж самою, як і в людей, які працювали на виборчих дільницях.

     • Світлана

      Як ви добре проінформовані! Про “іншу роботу”, про гроші. От тільки, як завжди у випадку безпідставних звинувачень, ховаєтеся під псевдо. На відміну від вас, ніколи так не роблю. Моя позиція – правильна чи помилкова, підтримувана вами чи ні, – завжди висловлюється відкрито. Тому не маю жодного наміру надалі перед вами виправдовуватися. Хочете – назвіться. Тоді всім буде зрозуміло, чому ви звинувачуєте мене бездоказово в різних гріхах.

     • Силогуб

      Свого прізвища я не приховую, воно висвітлене. Звати мене Максим. До ніяких пол. партій не належу. Паспорт відсканувати? І те, що є правдою, завжди буде звинуваченнями, бездоказовістю для Вас. Через це і маєте репутацію в районі, як скандальна людина яка нічого зробити не може, тільки конфліктувати, висловлюючи свою позицію не враховуючи думки інших.

     • ketrin

      Це все добре, але чого ж Ви так всі взялися за Ніколіну? Чого
      нічого не кажете за Тимощука, який грає під дудку регіоналів, якого регіони і
      зробили головою Ради у свій час. Правильно, Він же не здатен висловити відкрито
      свою позицію. Саме тому Він і вигідний Вам – регіоналам. Бо він як буфер – куди
      вітер,туди й Він. Кінах – взагалі провокатор. Кондрачук залежний,Він між двох вогнів:
      І Кінаху не може сказати, що в нього прогресуюча шизофренія, і Тимощука кинути
      не може. Правильно, лишається тільки Ніколіна, бо ви її реально боїтеся!!!!
      Вона завжди мала свою позицію, одну партію, одне переконання. І здатна Вам –
      регіоналам закрити рота навіть тоді ,коли ви тільки намагаєтесь його відкрити. Принаймні, ця людина не міняє шапки при зміні
      влади, як у фільмі “Весілля в Малинівці”.

     • Катерина

      Я згідна з Вами і про тих всіх людей, яких Ви назвали, проте не згідна в тому що Ніколіна має свою позицію одну і єдину. Так вона завжди в одній партії і її вона дійсно не змінювала, в цьому до неї і повага, що вона не бігає між іншими партіями, за це і потрібно поважати і регіоналів-депутатів, того ж Шуля – вони навіть в такий важкий час для них не змінюють своїх позицій і лишаються й не втікають до інших партій. Чи ви думаєте, що вони винні в тому що ви в Києві робиться? В районі вони хоч когось фізично образили? Нащо вішати це клеймо на всіх? А от те що Ніколіна не працювала на Корилкевича на вибори-тут є чого нападати, тому що це дійсно так. Працювала будучи в своїй партії, він їй платив зарплату і ще раз повторюсь – машина з боргів витягнута з грошей Корилкевича (хто на вибори працював з Корилкевичем дуже тісно, то й це знає). А зараз всі такі справедливі – регіонали погані! Не лукавте! Тимощук хитра людина, як біля Шуля, то вибачте одне місце йому лиже, а як в очі сказати свою думку, то не може! Бігає між всіма! Правду написали. І не вигідний він регіоналам, бо в такій як зараз вони в ситуації втік першим, а вони беруть сильних людей. В Ударі був, не виграв вибори, бігом втік, бігає між партіями! Кондрачук – то дійсно, правильно написали – прогресуюча шизофренія. Вибачте за коментар, але нарешті хоч хтось почав в цих коментарях писати правду і бачити хто є хто! Це все далеко зайшло, треба Вам усім трохи заспокоїтися! Я думаю, що і голову РДА ви як помітно з сайтів розшукуєте, якби Ви всі були адекватні, то він би вийшов на звязок і поспілкувався з Вами, а як людина знає, що вона ні слова не вставить, бо ви всі кричати лише будете, то що говорити з вами! Лишайтеся перш за все не конфліктними людьми, нормальним і від вас втікати ніхто не буде!

     • Костя Согін

      Тоді в такому випадку, варто скаржитись на “недемократичність” роботи всіх бюджетників нашого району, бо вони також були зацікавлені в отриманні коштів від влади на власне існування. Одна справа – бити себе в груди і кричати про ефективність роботи уряду та влади загалом, а інша справа – утримати власні позиції на місцевому рівні, щоб твоє місце не було зайняте “ригіоналом”, і щоб унеможливити тотальність однієї політичної сили.

      Частково співпрацюй з ворогом (опонентом) з вигодою для себе, щоб він не став твоїм хазяїном (рабовласником) – правила бізнес-етики.

     • Сергій Кондрачук

      ЦЕ НЕПРАВДА. Я СИВОГО НЕ ПІДТРИМУЮ І НЕ ПІДТРИМУВАВ, а вам про це пару днів тому говорив! Не вплутуйте мене в свої виправдання по корилкевичу, який, до слова, під час виборів подав на мене до суду за відкриття памятника Бандері у Здолбунові.

   • Катерина

    Ні, не працювала…. не дуріть людей!!!! Якщо ви такі чесні…. і машину з боргів пані Світлані також просто так викупив? Чи не Корилкевич це зробив? І Орлов, і Ніколіна вони всі працбювали на Корилкевича, і чого він вийшов з партії також всі знають, принаймі ці дві людини точно, і не за того, що він її не підтримує! Не обманюйте людей! Кажете щось на регіонів, коли самі прожажні!

X