Регіонали Здолбунова заявляють, що готові дати відсіч «агресивним опозиціонерам»

0 213
Типовий активіст Партії Регіонів
Типовий активіст Партії Регіонів

Нещодавно на сайті газети «Дзеркало Здолбунова», яка належить регіоналу Сергію Мельнику, з’явився цікавий матеріал із заголовком «ЗАХИЩАЮЧИ ВЛАСНІ ІНТЕРЕСИ», текст цього «шедевру» наводимо вам повністю та без жодних правок:

«Як стало відомо, з достовірних джерел, прихильники Партії Регіонів Здолбунівщини мобілізуються та не залишаються осторонь подій, які відбувалися сьогодні, 23 січня 2014 року, у приміщенні Здолбунівської районної державної адміністрації.

Як повідомив один з активістів: «Ми не дозволимо, щоб такі «політики», як голова Здолбунівської районної ради Тимощук В.О., який більше пікетує, аніж виконувати свої обов’язки задля покращення соціального захисту населення району, економічного та культурного розвитоку Здолбунівщини; такі палкі оратори, як екс-голови Здолбунівської РДА С.Ніколіна, Л.Кінах, депутат Рівненської обласної ради Н.Путіліна, головний редактор районної газети «Нове життя» С.Кондрачук, який замість того, аби виконувати свої обіцянки, щодо розвитку та підняття рейтингу районної газети перебуває на Майдані в м.Київ., які так наполегливо прагнуть ефективності влади, заважають їй працювати! Виникає питання: за що ж тоді платити заробітну плату для головного редактора, якого практично ніколи немає на робочому місці?

Тому ми хочемо об’єднати свої зусилля та довести, що у місцевої влади Здолбунівщини також є підтримка з боку однопартійців. Та беручи приклад з опозиційних сил Здолбунівщини, які штурмують органи виконавчої влади та попереджують своїми листівками «слуг режиму Януковича» про немирний наступ, закликаючи до боротьби.

Ми – прихильники партії діючої влади не залишимося осторонь від нинішньої ситуації, яка сьогодні відбулася та достойно зуміємо піти назустріч агресивно налаштованим опозиційним силам!»

Варто відзначити в цьому тексті відразу кілька нюансів – жодної конкретики тут немає: «Як стало відомо, з достовірних джерел» та «Як повідомив один з активістів» звучить дуже переконливо, проте хотілося б почути хто ж то такий загадковий «активіст», адже як відомо, жоден захід Партії Регіонів в області не відбувається без «масовки» зігнаних бюджетників. Та й з моменту публікації цього горе-матеріалу пройшло вже кілька днів, а результатів «мобілізації» щось не видно. Ще одним цікавим моментом є те, що левову частку матеріалу займає відверте поливання брудом громадських та політичних діячів міста, що, звісно, дуже личить офіційному ЗМІ, передплачувати яке змушують тих самих бюджетників. Ну і на звершення хотілося б звернути увагу «журналістів» на те, що у реченні, яке починається зі слів «Та беручи приклад з опозиційних сил Здолбунівщини» так і не вказано, що ж ви зробите «беручи приклад»? Можливо теж будете розшукувати Шуля, чи може вшануєте убитих вашим керівництвом в Києві, чи (зараз замахнемося на “святе”) закликатимете Януковича та Азарова піти у відставку? А  може ви збираєтесь захопити штурмом адміністрацію у себе самих?

Ярослав Ніколін

Коментарі
Завантажується...