Рівненська волонтерка знайшла у Здолбунові дітей-мауглі

0 285

Уже кілька років у центрі Рівного біля «Макдональдса» просять їжу діти. Так склалось, що сестра відомої рівненської волонтерки Вікторії Шинкаренко тривалий час годує цих дітей у себе на роботі. Зрештою, вчора Вікторія приїхала до місця, де мешкають маленькі прохачі. Як виявилось, живуть вони в Здолбунові, в жахливих умовах.

Сама родина з Закарпаття, зі слів мами дітей Руслани, в Ужгороді вони мають дім, там діти зареєстровані і там же ж «ходять до школи». Хоча коли вони в неї «ходять», якщо весь час перебувають у Здолбунові й Рівному – сказати важко.

Влітку минулого року відповідні служби Рівненської міської ради і Здолбунівської районної адміністрації контактували з приводу цієї родини, але, за словами працівників служби у справах дітей, вони були переконані, що діти з мамою на осінь поїхали в Ужгород.

55Чому до вчорашнього повідомлення Вікторії у мережі Фейсбук ніхто не поцікавився тим, де і як реально живуть малюки, –  сказати складно. Сьогодні ж відповідні працівники вже були в помешканні родини, спілкувалися з мамою. Так, родина циганська, мама каже, що неписьменна, але ніби не п’є і справді любить своїх дітей. Любить як уміє…

Сподіваємось, що розголос, який дали волонтери цій справі, допоможе по-справжньому влаштувати долі малюків і допомогти їм…

Коментарі
Завантажується...