Рівненські чиновники розказали депутатам Здолбунівщини про переваги асоціації з ЄС

0 139
Рівненські чиновники розказали депутатам Здолбунівщини про переваги асоціації з ЄС
Рівненські чиновники розказали депутатам Здолбунівщини про переваги асоціації з ЄС

Рівненська обласна рада спільно з Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Рівненській області на 2013-2017 роки, а також з метою обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та популяризації положень майбутньої «Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» 23 жовтня 2013 року провела круглий стіл за участю депутатів районної ради та голів місцевих територіальних громад.

В ході зустрічі було обговорене питання про реформування місцевого самоврядування, з яким ознайомив присутніх перший заступник голови обласної ради Михайло Петрович Кривко. Дане питання викликало жвавий інтерес і обговорення. Учасники круглого столу мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять, висловити свою думку.

Цікавим і змістовним був виступ кандидата політичних наук, завідувача лабораторії науково-дослідної діяльності Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Тараса Григоровича Жовтенка про Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, як чинник подальшої співпраці України та Європейської спільноти.

Лариса Миколаївна Коваль – начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Рівненській області проінформувала присутніх про проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», наголосила на проблемах в органах місцевого самоврядування, низький рівень заробітної плати, про зміни, які очікують при прийнятті данного Закону.

Джерело zdolbrada.rv.ua

Коментарі
Завантажується...