Різдвяні свічечки від здолбунівського пасічника

0 239

Українці завжди були творчими і неординарними людьми, які вміють утворювати навколо себе особливий мистецький простір. От і серед наших земляків таких чимало. Наш сайт уже писав про те, що в міжвоєнні десятиріччя пасічники Здолбунівщини славились навіть на американському континенті. Не відстають вони й тепер.

Напередодні Нового року рівненський журналіст і громадський активіст Юрій Дюг розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці розповідь про те, як купив на базарі воскові свічечки у майстра зі Здолбунівщини. Ним виявився Іван Антонюк, мешканець села Півча, який тривалий час займається бджолярством. Як і належить мудрому українцю-пасічнику, Іван вирішив реалізувати свої таланти ще й у такий спосіб, виготовляючи такі ось різдвяні свічечки.

К – креативність, клієнтоорієнтованість
Оце на продуктовому ринку наткнулись на круті різдвяні свічки та воскові фігурки. Креативно і нестандартно. А головне недорого. Це на фоні засилля неякісної китайської сувенірки. Чесно був настільки приємно здивований. Що двічі туди вертався прикупити подаруночків.
Розговорились з продавцем. Іван з Здолбунівщини – пасічник і сам робить ці чудові фігурки.
Продає їх чоловік на булиці Базарній з сторони ринку. Я не полінувався і запитав телефон. Раптом хто захоче прикупити оригунальних крутих подарунків перед Різдвом.

Залишається лише додати, що телефон майстра 097 054 23 62. Телефонуйте, замовляйте і святкуйте Різдво з унікальними свічечками!

 

Коментарі
Завантажується...