Рух по "Здолбунівській об'їзній" було перекрито на три години

Рух по “Здолбунівській об’їзній” було перекрито на три години

Надзвичайна ситуація трапилась 19 лютого у Здолбунові. О 5-40 ранку на автомобільному шляху регіонального значення Городище – Староконстянтинів, який для жителів нашого міста більш відомий, як “об’їзна” або ж “Острозька траса”, було знайдено предмети, зовнішньо схожі на міни. Розкидані вони були на автомобільному мості по дорозі на Здовбицю, та залізничному полотні за Здолбунівським кладовищем. Поки відбувалася перевірка, місце виявлення “мін” було обгороджено, а рух транспорту перекрито на 3 години. Група кінологів та піротехніків, яка прибула з Рівного встановила, що підозрілі предмети виявились муляжами мін, що були загорнуті у фольгу. Що саме робили “міни” у Здолбунові і хто їх там залишив наразі встановлюється.

Оновлено о 10:05:
Як вдалось з’ясувати нашому сайту з достовірних джерел, потенційно вибухонебезпечні предмети виявив машиніст потягу. О 5:40 він побачив на сусідній колії коробки, до яких вели провідки з антеною на іншому кінці та пістолет. В результаті виявилось, що пістолет іграшковий, в вся ця ситуація просто чийсь безвідповідальний жарт. Проте рух і залізниці і автомобільної дороги було паралізовано. Наразі міліція шукає “жартівників”.

 • Sasha

  Добре що жарт. А то було важко уявити інтерес терористів до нашого містечка.
  Напевно якомусь студенту було ліньки в інститут у Львів їхати, але прокидатися в 5 ранку щоб це все замутить, в голові не вкладається.
  Ще нашій міліції потрібно знайти справжніх жартівників, а то як часто буває крайнім може виявитися якийсь “Вася”.

  • Як знайти того “жартівника” я не зовсім розумію… там немає ні камер спостереження ні людей в тому районі. Якщо його таки знайдуть буду приємно вражений.

   • hex

    А от я – буду прикро вражений.
    З огляду на те, як розслідувалися Дніпропетровські вибухи, і стрілянина у Каравані (а там – камери!) – просто знайдуть “цапа відбувайла”, на котрого почеплять ще й кілька старих “висяків”.
     
     

   • hex

    До речі, пів дня “снігу” на телебаченні також з цим пов’язані (ну, може “глушилки” якісь вмикали. Хоча мобілки працювали. Розумний робив би детонатор на мобілці) чи це телевізійники у такий ненав’язливий спосіб рекламують тюнери ?

 • Саша

  Терористів у Здолбунові важко уявити, як і по всій Рівненській області. Хоча… як видно подібна диверсія може конкретно паралізувати рух транспорту, як автомобільного, так і залізничного. Якби хтос додумався справжні міни туди принести, то добра частина Західної України була б паралізована з огляду на те, що Здолбунів вузлова станція ))

X