Римо-католицька парафія у Здолбунові поповнилася дияконом

0 234

IMG_4503Сьогодні, 24 червня 2016 року Апостольський адміністратор Київсько-Житомирський, Єпископ-ординарій Луцький Віталій Скомаровський очолив Святу Месу у луцькій катедрі св. Апостолів Петра і Павла та висвятив на диякона семінариста Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа у Брюховичах Зимовіта Коперського.

З цієї нагоди  на урочистість приїхали священики, богопосвячені особи, батьки диякона з Польші, неокатехуменальні спільноти зі Здолбунова та Рівного, харцери, а також парафіяни римо-католики з Рівненщини та Здолбунівщини.

Після читання з Євангелія представник семінарії звернувся до єпископа з проханням уділити  свячення. Відповідаючи на питання єпископа, Зимовіт Коперські висловив свою готовність прийняття обов’язків, які випливають зі свячень, та склав приречення послуху своєму ординарію.

Коли присутні співали літанію до Всіх Святих, майбутній диякон, на знак найбільшого приниження перед Богом, ліг додолу. Це також знак  повного та безумовного віддання себе Богу і готовності виконувати Його волю.

Після літанії настав найурочистіший момент: через покладення рук та молитву консекрації єпископ Віталій висвятив нового диякона. Після цього настоятель римо-католицької парафії св.Апостолів Петра і Павла у Здолбунові о.Андрій Щіслович, де зимовіт Коперскі проходив практику перед свяченнями, одягнув диякону столу та орнат.

Після звершення обряду та Святої Меси диякон Зимовіт виголосив подячну промову, приймав вітання, ну і звичайно було зроблено колективне фото на згадку.

Відтепер диякон Зимовіт Коперський служитиме  та допомагатиме настоятелю римо-католицької парафії св.Апостолів Петра і Павла у Здолбунові о.Андрію Щісловичу, де перебував перед сьогоднішньою важливою подією.

Коментарі
Завантажується...