Самооборона Здолбунова застерегла опозиціонерів від дерибану посад, інакше - блокуватиме

Самооборона Здолбунова застерегла опозиціонерів від дерибану посад, інакше – блокуватиме

Координатор 35 сотні самооборони Майдану “Волинська січ” на Рівненщині, та засновник Здолбунівської районної самооборони друг Нечай (Шадий Юрій) оприлюднив в мережі звернення до представників здолбунівських опозиційних партій. Текст без правок пропонуємо переглянути нижче:

“Застерігаю Вас від дерибану вакантних посад в районі (начальника відділу освіти, заступників голови РДА, голову РДА та інших вакантних посад) без публічного обговорення кандидатур з активними майданівцями, та самообороною. Більше того, пропоную і вимагаю проведення публічного праймеріз серед претендентів. Кандидати мають запропонувати конкретний план реформ і терміни їх виконання, за результатами таких публічних дебатів має обиратися кращий.
Вразі ігнорування вимог і кулуарних домовленостей, залишаю за собою право організувати блокування приміщень, посадовці котрих будуть призначені не прозоро. Обіцяю залучити до цього бойову сотню самооборони майдану.

З повагою,
Координатор 35 сотні самооборони Майдану “Волинська січ” на Рівненщині, та засновник Здолбунівської районної самооборони друг Нечай (Шадий Юрій)”

 • “без публічного обговорення кандидатур з активними майданівцями, та самообороною. ”

  А з народом обговорити не бажаєте?

  • А нашо? Вони походили по Здолбунову у броніках і з битами і тепер вхопили Бога за бороду…

   • Анатолій

    Ярослав, я часто читаю Ваші коментарі. Як завжди, в точку попадаєте. Нічого не розумію. А як же народ?

   • Сергій Кондрачук

    Юра, можливо, не зовсім коректно висловився. Це його особисте звернення як засновника сотні. Зрозуміло, що “публічне обговорення” – це вся громада, а не лише сотня чи найбільш активні майданівці. Зрештою, як визначити хто більш активний, а хто менш? Вочевидь, Шадий саме це мав на увазі.
    Ярик, по Здолбунову в броніках ніхто не ходив, бо нам їх у Києві не вистачало, а Рівнкенський ПС дати відмовився. Вони якраз і ходили по Рівному як ряжані, думали, мабуть, що в них хомко стріляти буде. І ти це, думаю, знаєш. Я свій бронік з Києва не приніс, передав його тим, хто мене змінив вніч на 20-те. Шкода, що не Валєрі Опанасенку, а нашому сусіду по намету. Хоча Валєрі він все одно не допоміг би

    • світлана

     От хоч в оцінці рівненського так званого “Правого сектору” ми погодилися. Вони не тільки в бронежилетах, а ще й з автоматами ходили й досі ходять. Це цинізм професійних мерзотників і провокаторів, які тепер вважають себе господарями міста.

 • Микола

  Здолбунівська районна рада єдиний легітивний орган в районі і він має регулювати кадрові питання, як на мене яб ліквідував державні адміністрації так як вони не обираються народом, а проїдають бюджетні кошти, а гаранту Конституції ні для чого така армія трутнів, є Конституційний суд і досить.

 • західняк

  Вони мабуть думають що то вони з палюгами скинули владу а не опозиція і закордон і мільйони людей по всій країні.

 • Tania Shleger

  Як добре сказано! Надіюся, що прислухаються, щоб уникнути конфлікту, яких останнім часом і так було занадто багато…

X