Самооборона Здолбунова застерегла опозиціонерів від дерибану посад, інакше – блокуватиме їх

0 215
Самооборона Здолбунова застерегла опозиціонерів від дерибану посад, інакше - блокуватиме
Самооборона Здолбунова застерегла опозиціонерів від дерибану посад, інакше – блокуватиме

Координатор 35 сотні самооборони Майдану “Волинська січ” на Рівненщині, та засновник Здолбунівської районної самооборони друг Нечай (Шадий Юрій) оприлюднив в мережі звернення до представників здолбунівських опозиційних партій. Текст без правок пропонуємо переглянути нижче:

“Застерігаю Вас від дерибану вакантних посад в районі (начальника відділу освіти, заступників голови РДА, голову РДА та інших вакантних посад) без публічного обговорення кандидатур з активними майданівцями, та самообороною. Більше того, пропоную і вимагаю проведення публічного праймеріз серед претендентів. Кандидати мають запропонувати конкретний план реформ і терміни їх виконання, за результатами таких публічних дебатів має обиратися кращий.
Вразі ігнорування вимог і кулуарних домовленостей, залишаю за собою право організувати блокування приміщень, посадовці котрих будуть призначені не прозоро. Обіцяю залучити до цього бойову сотню самооборони майдану.

З повагою,
Координатор 35 сотні самооборони Майдану “Волинська січ” на Рівненщині, та засновник Здолбунівської районної самооборони друг Нечай (Шадий Юрій)”

Коментарі
Завантажується...